Witam wszystkich w nowym, odświeżonym serwisie TG Sokół Sokołów Małopolski! Od dłuższego czasu mieliśmy w planach przeprowadzkę z futbolowo.pl. Dlaczego? Futbolowo, chociaż jest proste w obsłudze, daje bardzo ograniczone możliwości, jest szablonowe, nie posiadając przy tym żadnych możliwości banowania za chamskie wpisy. Do tego dochodzą znaczne ograniczenia (dostępne miejsce) i wszędobylskie reklamy. Ten serwis ma na celu przede wszystkim wyróżnić nasz klub spośród innych, ma być o wiele bardziej funkcjonalny. Wszystko przy okazji awansu i wdrażania identyfikacji wizualnej dla TGS. Szczegóły w rozwinięciu.

Zamysł jest ogólnie taki, aby zarówno juniorzy jak i seniorzy posiadali jeden, wspólny serwis internetowy a  on sam poziomem nie odstawał od witryn III czy IV ligowców. Z racji tego, że serwer CBA (w tej chwili darmowy) oferuje więcej przestrzeni, nieograniczony transfer i minimalną liczbę reklam, możemy sobie pozwolić na o wiele więcej niż wcześniej. W przyszłości strona zostanie w pełni uzupełniona a do archiwum dodamy także starsze wiadomości z serwisu na Futbolowo (od sezonu 2009/10). Oczywiście można komentować i zgłaszać własne propozycje odnośnie serwisu Sokoła.

Zapraszamy również do współpracy z naszym serwisem! Jeżeli jesteś w stanie fotografować/filmować na meczach Sokoła, sprawia Ci to przyjemność i satysfakcję oraz jesteś gotów zamieścić to w internecie – prosimy o kontakt z kimś z obecnej redakcją bądź drogą mailową: tgsokol1904@gmail.com.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
1 odpowiedź