2000-2010

Sezon 2000/2001 – IV liga

Kadra 2000/2001

Bramkarze: Tomasz Korzenny (1974, J)
Obrońcy: Mariusz Sumara (1978, J), Zygmunt Pięta (1971, J), Grzegorz Wychowaniec (1976, J), Janusz Cymerys (1968, J), Piotr Rączka (1973), Zbigniew Wiśniewski (J)
Pomocnicy: Tomasz Brzychczy (1978, J), Tomasz Nowak (1980), Damian Brzychczy (1982), Krzysztof Kozak (1984), Dariusz Kozak (1982, J), Piotr Bojarski (J), Piotr Sala (J)
Napastnicy: Robert Ślęczka (1974, J), Marcin Darocha (1989, J), Tomasz Machaj (J)
Inni gracze: Artur Kochańczyk, Grzegorz Sudoł, Arkadiusz Stachyra (pozycje nieznane)

Trener: Ryszard Kuźma, Alojzy Matysiak (okres przygotowawczy przed rundą wiosenną)

Strzelcy:

Brak danych

Transfery (jesień)

Przybyli: Ryszard Kuźma (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Artur Kochańczyk, Grzegorz Sudoł, Arkadiusz Stachyra
Ubyli: Mariusz Drozd, Paweł Kozioł, Krzysztof Korab (Pogoń Leżajsk/wyp.), Adam Piechota, Mariusz Omiotek (Pogoń Leżajsk), Tomasz Kolasiński (Stal Rzeszów), Tomasz Brzychczy (Stal Rzeszów)

Transfery (zima)

Drużyna została wycofana z rozgrywek
Ubyli: Krzysztof Korab, Grzegorz Wychowaniec, Zygmunt Pięta, Tomasz Korzenny, Robert Ślęczka, Dariusz Kozak, Paweł Kuduk (transfery definitywne), Tomasz Nowak (Strug Tyczyn/wyp.), Marcin Darocha (wyp.), Janusz Cymerys, Marek Bieńkowski (wyp.), Damian Brzychczy (wyp.), Mariusz Sumara (Stal Sanok)

Runda jesienna 2000/2001
TG Sokół – JKS Jarosław 0:1
TG Sokół – Izolator Boguchwała 1:2
TG Sokół – Kamax Kańczuga 0:1
TG Sokół – Czarni Jasło 1:4
TG Sokół – MKS Radymno 1:0
TG Sokół – Dynovia Dynów 3:1
TG Sokół – Pogoń Leżajsk 0:1
TG Sokół – Strug Tyczyn 3:3
TG Sokół – Orzeł Rudnik 1:1
TG Sokół – Kolbuszowianka 0:2
TG Sokół – JKS Jarosław 1:2
TG Sokół – Rzemieślnik Pilzno 1:2
TG Sokół – Górnovia Smak-Eko Górno 0:5
TG Sokół – Unia Nowa Sarzyna 0:6


Sezon 2001/2002 – Klasa A

Kadra 2001/2002

Bramkarze: brak danych
Obrońcy: brak danych
Pomocnicy: brak danych
Napastnicy: brak danych

Trener: Bogusław Rybak

Strzelcy:

Brak danych

Transfery (jesień)

Przybyli: brak danych
Ubyli: brak danych

Transfery (zima)

Przybyli: brak danych
Ubyli: brak danych

Lp.ZespółMBZBSPkt.
Lp.ZespółMBZBSPkt.
1.Jawor Krzemienica25592158
2.KS Stobierna25631954
3.Crunchips TG Sokół Sokołów25543246
4.Leśna Wólka Podleśna25352639
5.Korona Załęże25443533
6.Palkovia Palikówka25333933
7.Start Brzóza Stadnicka25293631
8.Błękit Żołynia25334931
9.Rolbud Budy Łańcuckie25273331
10.Dąb Kosina25264230
11.Sawa Sonina25294530
12.Astra Medynia Głogowska25364627
13.Plantator Nienadówka25435924
14.Jutrzenka Dębno25356521

Runda jesienna 2001/2002
LZS Budy Łańcuckie – Crunchips TG Sokół 3:2 (0:2)
Crunchips TG Sokół – Jutrzenka Dębno
Jawor Krzemienica – Crunchips TG Sokół
Crunchips TG Sokół – Korona Załęże
Plantator Nienadówka – Crunchips TG Sokół 1:2
Crunchips TG Sokół – Dąb Kosina
Start Brzóza Stad. – Crunchips TG Sokół
Crunchips TG Sokół – Astra Medynia Głog. 3:1
Błękit Żołynia – Crunchips TG Sokół
Crunchips TG Sokół – Palkovia Palikówka
Leśna Wólka Podleśna – Crunchips TG Sokół 3:0
KS Stobierna – Crunchips TG Sokół 2:1
Crunchips TG Sokół – Sawa Sonina 2:0

Runda wiosenna 2001/2002
Crunchips TG Sokół – Rolbud Budy Łańcuckie 0:1 (0:0)
Jutrzenka Dębno – Crunchips TG Sokół 1:0 (0:0)
Crunchips TG Sokół – Jawor Krzemienica 0:1 (0:1)
Korona Załęże – Crunchips TG Sokół 1:2 (0:1)
Crunchips TG Sokół – Plantator Nienadówka 3:2 (1:1)
Dąb Kosina – Crunchips TG Sokół 2:1 (-:-)
Crunchips TG Sokół – Start Brzóza Stad. 2:0 (1:0)
Astra Medynia Głog. – Crunchips TG Sokół  4:1 (0:0)
Crunchips TG Sokół – Błękit Żołynia 8:0 (4:0)
Palkovia Palikówka – Crunchips TG Sokół 1:3 (1:1)
Crunchips TG Sokół – Leśna Wólka Podleśna 2:1 (1:0)
Crunchips TG Sokół – KS Stobierna 3:2 (2:1)
Sawa Sonina – Crunchips TG Sokół 5:2 (2:0)


Sezon 2002/2003 – Klasa A

2000s

Kadra 2002/2003

Bramkarze: Michał Gorący, Andrzej Chudzicki
Obrońcy: Sebastian Walicki (1974), Mateusz Woś (1977), Marek Kuca, Mirosław Jurek (1974), Łukasz Pudełek (1982), Paweł Piękoś (1986)
Pomocnicy: Tomasz Nowak (1980), Paweł Kuduk (1980), Tomasz Brzychczy (1978), Piotr Berkowicz (1975), Grzegorz Wychowaniec (1976), Adam Piękoś (1984), Piotr Woś
Napastnicy: Piotr Kiełbasa (1982), Robert Ślęczka (1974), Rafał Lech (1984)

Trener: Bolesław Biel

Strzelcy:

Brak danych

Transfery (jesień)

Przybyli: Robert Kruczek (Izolator Boguchwała)
Ubyli: brak danych

Transfery (zima)

Przybyli: Rafał Lech (Astra Medynia Głog.), Piotr Baran (Izolator Boguchwała), Piotr Kiełbasa (Czarni Jasło), Andrzej Cymerys (juniorzy), Tomasz Brzychczy
Ubyli: Grzegorz Kozak, Rafał Patro (kontuzje)

Lp.ZespółMBZBSPkt.
Lp.ZespółMBZBSPkt.
1.Crunchips TG Sokół Sokołów26902564
2.Włókniarz Rakszawa26581854
3.Korona Załęże26603953
4.Czarni Kraczkowa26402944
5.Marabunda Stobierna26583743
6.Stal Łańcut26394033
7.Rolbud Budy Łańcuckie26323933
8.Sawa Sonina26304533
9.Tatyna Dylągówka26385731
10.Błękit Żołynia26385129
11.Start Brzóza Stadnica26345529
12.Dąb Kosina26345525
13.Palkovia Palikówka26265422
14.Astra Medynia Głogowska26366920

Runda jesienna 2002/2003
Crunchips TG Sokół – Palkovia Palikówka
Włókniarz Rakszawa – TG Sokół 0:1 (0:1)
Crunchips TG Sokół – Dąb Kosina
Crunchips TG Sokół – Sawa Sonina 12:1 (4:0)
Start Brzóza Stadnicka – Crunchips TG Sokół 0:1 (0:0)
Crunchips TG Sokół – KS Stobierna 3:0 (1:0)
Korona Załęże – Crunchips TG Sokół 2:7 (1:4)
Crunchips TG Sokół – Błękit Żołynia
Rolbud Budy Łańcuckie – Crunchips TG Sokół 1:3 (0:3)
Tatyna Dylągówka – Crunchips TG Sokół 3:2 (0:2)
Crunchips TG Sokół – Stal Łańcut 2:0 (1:0)
Czarni Kraczkowa – Crunchips TG Sokół 1:1 (0:0)
Astra Medynia Głogowska – Crunchips TG Sokół 2:2 (1:1)

Runda wiosenna 2002/2003
Palkovia Palikówka – Crunchips TG Sokół 0:2 (0:1)
Crunchips TG Sokół – Włókniarz Rakszawa 2:1 (2:1)
Dąb Kosina – Crunchips TG Sokół 1:6 (0:2)
Sawa Sonina – Crunchips TG Sokół 0:4 (0:3)
Crunchips TG Sokół – Korona Załęże 5:1 (3:1)
Crunchips TG Sokół – Start Brzóza Stadnicka 5:0 (4:0)
Marabunda Stobierna – Crunchips TG Sokół 1:4 (1:2)
Błękit Żołynia – Crunchips TG Sokół 1:1 (0:0)
Crunchips TG Sokół – Rolbud Budy Łańcuckie 3:1 (2:0)
Crunchips TG Sokół – Tatyna Dylągówka 5:0 (3:0)
Stal Łańcut – Crunchips TG Sokół 3:3 (3:1)
Crunchips TG Sokół – Czarni Kraczkowa 3:2 (1:2)
Crunchips TG Sokół – Astra Medynia Głogowska 7:0 (2:0)


 

Sezon 2003/2004 – Liga Okręgowa

tgs4

Kadra 2003/2004

Bramkarze: Andrzej Chudzicki (1970), Marcin Bąk (1979), Wojciech Polak (1976), Ireneusz Urbański (1978)
Obrońcy: Sebastian Walicki (1974), Mateusz Woś (1977), Piotr Baran (1978), Mirosław Jurek (1974), Łukasz Pudełek (1982), Damian Ślęczka (1980), Grzegorz Wychowaniec (1976), Wojciech Szymański (1972), Zbigniew Pieczonka (1967)
Pomocnicy: Piotr Berkowicz (1975), Tomasz Nowak (1980), Tomasz Brzychczy (1978), Janusz Kiełbasa (1984), Rafał Salach (1984), Adam Piękoś (1984), Marcin Koziarz (1984), Karol Nowak (1987), Leszek Ciupak (1985)
Napastnicy: Piotr Kiełbasa (1982), Robert Ślęczka (1974), Andrzej Cymerys (1984), Łukasz Róg (1980), Dariusz Róg (1980), Piotr Darocha (1986), Norbert Lis (1975), Paweł Bąk (1986)

Trener: Bolesław Biel

Strzelcy:

Piotr Kiełbasa (11 goli), Andrzej Cymerys (9 goli), Piotr Baran (8 goli), Dariusz Róg (7 goli), Rafał Salach (6 goli), Łukasz Róg (4 gole), Tomasz Brzychczy (2 gole), Adam Piękoś, Damian Ślęczka, Wojciech Szymański i Norbert Lis (1 gol)

Transfery (jesień)

Przybyli: Robert Kruczek (Izolator Boguchwała)
Ubyli: brak danych

Transfery (zima)

Przybyli: Rafał Lech (Astra Medynia Głog.), Piotr Baran (Izolator Boguchwała), Piotr Kiełbasa (Czarni Jasło), Andrzej Cymerys (juniorzy)
Ubyli: Grzegorz Kozak, Rafał Patro (kontuzje)

Lp.ZespółMB+/-Pkt.
Lp.ZespółMB+/-Pkt.
1.Kolejarz/Igloopol Dębica3069:13+5672
2.Izolator Boguchwała3083:25+5865
3.Lechia Sędziszów3049:31+1853
4.Piast Nowa Wieś3051:33+1852
5.Głogovia Głogów3056:35+2151
6.TG Sokół Sokołów3064:40+2451
7.Crasnovia Krasne3050:41+1146
8.Jawor Krzemienica3051:49+242
9.Czarnovia Czarna3052:44+841
10.Strzelec Frysztak3038:31+740
11.Team Przecław3045:55-1038
12.Dynovia Dynów3039:63-2431
13.Grodziszczanka3039:81-4229
14.Radomyślanka Radomyśl3032:79-4726
15.Herman Hermanowa3026:61-3521
16.KS Zaczernie3026:89-6314

Runda jesienna 2003/2004
TG Sokół – Głogovia Głogów 1:1 (1:0)
Crasnovia Krasne – TG Sokół 1:0 (1:0)
TG Sokół – Dynovia Dynów 5:0 (1:0)
Grodziszczanka – TG Sokół 2:2 (1:0)
TG Sokół – Czarnovia Czarna 2:0 (2:0)
LKS Hermanowa – TG Sokół 1:1 (0:1)
TG Sokół – Lechia Sędziszów 1:1 (0:1)
Izolator Boguchwała – TG Sokół 1:1 (1:1)
TG Sokół – KS Zaczernie 2:0 (0:0)
Jawor Krzemienica – TG Sokół 1:2 (0:0)
TG Sokół – Strzelec Frysztak 0:0
Team Przecław – TG Sokół 0:5 (0:3)
TG Sokół – Kolejarz/Igloopol Dębica 2:1 (2:0)
Piast Nowa Wieś – TG Sokół 2:3 (0:2)
Radomyślanka – TG Sokół 1:3 (0:3)

Runda wiosenna 2003/2004
TG Sokół – Crasnovia Krasne 2:2 (1:0)
TG Sokół – Grodziszczanka 5:1 (2:1)
Czarnovia Czarna – TG Sokół 0:1 (0:0)
Głogovia Głogów – TG Sokół 3:1 (3:0)
TG Sokół – LKS Hermanowa 1:2 (0:1)
Lechia Sędziszów – TG Sokół 4:4  (1:2)
TG Sokół – Izolator Boguchwała 0:3 (0:1)
Dynovia Dynów – TG Sokół 2:2 (1:2)
KS Zaczernie – TG Sokół 0:3 (0:0)
TG Sokół – Jawor Krzemienica 2:0 (1:0)
Strzelec Frysztak – TG Sokół 1:1 (0:0)
TG Sokół – Team Przecław 2:3 (1:1)
Kolejarz/Igloopol Dębica – TG Sokół 2:2 (1:0)
TG Sokół – Piast Nowa Wieś 3:3 (2:0)
Radomyślanka – TG Sokół 2:5 (0:3)


 

Sezon 2004/2005 – Klasa Okręgowa

Kadra 2004/2005

Bramkarze: Łukasz Dec (1984)
Obrońcy: Leszek Ciupak (1985), Łukasz Guz (1985), Artur Marciniak (1973, W), Paweł Piękoś (1985), Hubert Stelmach (1985), Sebastian Walicki (1974), Grzegorz Wychowaniec (1976)
Pomocnicy: Piotr Berkowicz (1975), Piotr Darocha (1986), Marcin Koziarz (1984), Tomasz Nowak (1980), Piotr Woś (1985)
Napastnicy: Paweł Bąk (1986), Andrzej Cymerys (1984), Karol Nowak (1987)

Trener: Bolesław Biel

Strzelcy:

Brak danych

Transfery (jesień)

Przybyli: brak danych
Ubyli: Tomasz Brzychczy, Robert Ślęczka (Jawor Krzemienica)

Transfery (zima)

Przybyli: Artur Marciniak (Plantator Nienadówka)
Ubyli: –

Lp.ZespółMB+/-Pkt.
Lp.ZespółMB+/-Pkt.
1.Elektrociepłownia Rzeszów3064:22+4266
2.Włókniarz Rakszawa3065:32+3360
3.Crasnovia Krasne3059:35+2452
4.Dynovia Dynów3040:36+447
5.Błażowianka Błażowa3045:44+144
6.Głogovia Głogów3044:34+1043
7.Jawor Krzemienica3038:38042
8.Korona Załęże3036:43-741
9.Herman Hermanowa3031:40-939
10.Grodziszczanka3045:50-537
11.Piast Nowa Wieś3040:39+136
12.Stal Łańcut3045:42+335
13.TG Sokół Sokołów3043:53-1035
14.Górnovia Górno3041:51-1031
15.Bratek Bratkowice3027:59-2230
16.LKS Jasionka3029:74-4521

Runda jesienna 2004/2005
Błażowianka – TG Sokół 3:1 (1:1)
TG Sokół – Korona Załęże 0:0
Włókniarz Rakszawa – TG Sokół 5:1 (2:0)
TG Sokół – Stal Łańcut 0:0
Crasnovia Krasne – TG Sokół 6:1 (1:1)
TG Sokół – Grodziszczanka 0:0
Herman Hermanowa – TG Sokół 1:0 (0:0)
TG Sokół – Dynovia Dynów 2:2 (1:1)
Jawor Krzemienica – TG Sokół 2:1 (0:1)
TG Sokół – EC Rzeszów 1:4 (0:3)
TG Sokół  – Głogovia Głogów 1:1 (0:1)
Piast Nowa Wieś – TG Sokół 1:1 (1:1)
TG Sokół – Górnovia Górno 0:2 (0:0)
Bratek Bratkowice – TG Sokół 1:3 (1:1)
TG Sokół – LKS Jasionka 0:3 (vo)

Runda wiosenna 2004/2005
Korona Załęże – TG Sokół 1:1 (1:0)
TG Sokół – Włókniarz Rakszawa 1:3 (1:3)
Stal Łańcut – TG Sokół 3:2 (1:0)
TG Sokół – Crasnovia Krasne 2:0 (0:0)
Grodziszczanka – TG Sokół 2:2 (2:2)
TG Sokół – Herman Hermanowa 3:1 (2:1)
Dynovia Dynów – TG Sokół 1:0 (0:0)
TG Sokół – Jawor Krzemienica 2:2 (0:0)
EC Rzeszów – TG Sokół 0:0
Głogovia Głogów – TG Sokół 1:2 (1:1)
TG Sokół – Błażowianka 3:1 (0:1)
TG Sokół – Piast Nowa Wieś 3:2 (2:0)
Górnovia Górno – TG Sokół 2:4 (2:1)
TG Sokół – Bratek Bratkowice 3:0 (2:0)
LKS Jasionka – TG Sokół 3:3 (0:1)

 


tgs2006

Sezon 2005/2006 – Klasa Okręgowa

Kadra 2005/2006

Bramkarze: Łukasz Dec (1984), Piotr Kilar (1972)
Obrońcy: Wiesław Baj (1979), Łukasz Guz (1986), Artur Marciniak (1973), Paweł Piękoś (1987), Łukasz Pudełek (1982), Hubert Stelmach (1985), Sebastian Walicki (1974), Mateusz Woś (1977)
Pomocnicy: Paweł Bąk (1986), Leszek Ciupak (1985), Tomasz Herkt (1986), Tomasz Nowak (1980), Adam Piękoś (1984), Andrzej Tomaka (1988)
Napastnicy: Łukasz Budzyński (1989), Bernard Ciupak (1980), Andrzej Cymerys (1984), Piotr Darocha (1986), Arkadiusz Westwalewicz (1971)

Trener: Artur Marciniak

Strzelcy:

Tomasz Nowak (9 goli), Piotr Darocha (7 goli), Arkadiusz Westwalewicz (5 goli), Łukasz Budzyński i Bernard Ciupak (3 gole), Sebastian Walicki i Paweł Bąk (2 gole), Artur Marciniak, Wiesław Baj, Łukasz Guz, Adam Piękoś, Leszek Ciupak i Andrzej Cymerys (1 gol)

Transfery (jesień)

Przybyli: brak danych
Ubyli: brak danych

Transfery (zima)

Przybyli: brak danych
Ubyli: brak danych

Runda jesienna 2005/2006
TG Sokół – Stal Łańcut 2:3 (1:0)
TG Sokół – Jawor Krzemienica 1:0 (0:0)
Dynovia Dynów – TG Sokół 2:3 (0:1)
TG Sokół – Herman Hermanowa 2:1 (1:1)
Crasnovia Krasne – TG Sokół 1:1 (0:0)
TG Sokół – Włókniarz Rakszawa 2:1 (0:1)
KS Stobierna – TG Sokół 3:1 (3:0)
TG Sokół – Grodziszczanka 1:0 (0:0)
Korona Rzeszów – TG Sokół 2:1 (0:0)
TG Sokół – Głogovia Głogów 0:4 (0:1)
Błażowianka – TG Sokół 1:2 (1:2)
Strumyk Malawa – TG Sokół 2:0 (0:0)
TG Sokół – Piast Nowa Wieś 1:0 (1:0)
Górnovia Górno – TG Sokół 2:1 (1:0)

Runda wiosenna 2005/2006
Jawor Krzemienica – TG Sokół 0:0
TG Sokół – Dynovia Dynów 2:1 (1:0)
Stal Łańcut – TG Sokół 0:1 (0:0)
Herman Hermanowa – TG Sokół 3:2 (2:1)
TG Sokół – Crasnovia Krasne 1:2 (1:1)
Włókniarz Rakszawa – TG Sokół 0:2 (0:1)
TG Sokół – KS Stobierna 1:1 (0:1)
Grodziszczanka – TG Sokół 3:1 (3:0)
TG Sokół – Korona Rzeszów 1:3 (0:2)
Głogovia Głogów – TG Sokół 4:0 (2:0)
TG Sokół – Błażowianka 1:1 (0:1)
TG Sokół – Strumyk Malawa 2:2 (1:2)
Piast Nowa Wieś – TG Sokół 6:4 (1:2)
TG Sokół – Górnovia Górno 3:0 (1:0)

 


 

Sezon 2006/2007 – Klasa Okręgowa

Kadra 2006/2007

Bramkarze: Piotr Kilar (1972), Łukasz Dec (1984), Grzegorz Kwiecień (1989)
Obrońcy: Wiesław Baj (1979), Leszek Ciupak (1985), Adam Piękoś (1984), Paweł Piękoś (1987), Łukasz Pudelek (1982), Sebastian Walicki (1974)
Pomocnicy: Artur Marciniak (1973), Paweł Bąk (1986), Łukasz Guz (1986), Adam Kamyk (1984), Piotr Łach (1988), Tomasz Nowak (1980), Andrzej Tomaka (1988)
Napastnicy: Arkadiusz Westwalewicz (1971), Mariusz Piekło (1977), Bernard Ciupak (1982), Łukasz Budzyński (1989)

Trener: Artur Marciniak

Strzelcy:

Brak danych

Transfery (jesień)

Przybyli: Wiesław Baj (zagranica), Adam Kamyk (Iskra Zgłobień), Mariusz Piekło (Jasionka)
Ubyli: Andrzej Cymerys (Zorza Trzeboś), Piotr Darocha (kontuzja), Hubert Stelmach (nie wznowił treningów)

Transfery (zima)

Przybyli: brak danych
Ubyli: brak danych

Runda jesienna 2006/2007
Jawor Krzemienica – TG Sokół 1:1
TG Sokół – Herman Hermanowa 3:0
Grodziszczanka – TG Sokół 2:0
TG Sokół – Głogovia Głogów 2:1
Wisłok Dąbrówki – TG Sokół 1:1
Włókniarz Rakszawa – TG Sokół 2:1
KS Stobierna – TG Sokół 3:3
TG Sokół – Strug Tyczyn 0:0
Strumyk Malawa – TG Sokół 5:2
TG Sokół – Korona Rzeszów 1:0
Górnovia Górno – TG Sokół 1:0
TG Sokół – Wisłok Strzyżów 1:0
TG Sokół – Błażowianka 0:1
EC Rzeszów – TG Sokół 2:0
TG Sokół – Stal Łańcut 5:1

Runda wiosenna 2006/2007
TG Sokół – Jawor Krzemienica 1:1
Herman Hermanowa – TG Sokół 0:4
TG Sokół – Grodziszczanka 1:2
Głogovia Głogów – TG Sokół 5:2
TG Sokół – Wisłok Dąbrówki 2:1
TG Sokół – Włókniarz Rakszawa 0:1
TG Sokół – KS Stobierna 4:1
Strug Tyczyn – TG Sokół 3:1
TG Sokół – Strumyk Malawa 1:3
Korona Rzeszów – TG Sokół 6:0
TG Sokół – Górnovia Górno 0:1
Wisłok Strzyżów – TG Sokół 2:3
Błażowianka – TG Sokół  4:2
TG Sokół – EC Rzeszów 0:1
Stal Łańcut – TG Sokół 1:0

 


 

Sezon 2007/2008 – Klasa Okręgowa

Kadra 2007/2008

Bramkarze: Michał Gorący (1984, W, Płomień Jerzmanowice), Grzegorz Kwiecień (1989)
Obrońcy: Marek Bieńkowski (1980, W), Nnaose Chamberlin Chibuzor (1987, NGA), Leszek Ciupak (1985), Tevin Suleiman Ojirogbe (1985, NGA), Paweł Piękoś (1987), Łukasz Pudełek (1982), Łukasz Rzeszutko (1975), Sebastian Walicki (1974)
Pomocnicy: Paweł Bąk (1986), Łukasz Guz (1986), Dariusz Kozak (1982, W), Artur Marciniak (1973), Tomasz Nowak (1980), Jakub Rzeszutek (1989), Andrzej Tomaka (1988).
Napastnicy: Łukasz Budzyński (1989), Kamil Ostrowski (1989), Adam Piękoś (1984), Paweł Piekut (1989)

Trener: Artur Marciniak

Strzelcy:

Brak danych

Transfery (jesień)

Przybyli: brak danych
Ubyli: brak danych

Transfery (zima)

Przybyli: brak danych
Ubyli: brak danych

Runda jesienna 2007/2008
Głogovia Głogów – TG Sokół 3:0
TG Sokół – KS Zaczernie 1:1
Grodziszczanka – TG Sokół 4:2
TG Sokół – Jedność Niechobrz 1:0
Jawor Krzemienica – TG Sokół 1:0
TG Sokół – Herman Hermanowa 5:0
Górnovia Górno – TG Sokół 3:0
TG Sokół – Start Brzóza Stadnicka 2:0
EC Rzeszów – TG Sokół 5:1
TG Sokół – Błażowianka 0:2
Strumyk Malawa – TG Sokół 2:0
TG Sokół – Włókniarz Rakszawa 0:0
Wisłok Dąbrówki – TG Sokół 2:1
TG Sokół – Strug Tyczyn 0:0
Crasnovia Krasne – TG Sokół 2:0

Runda wiosenna 2007/2008
TG Sokół – Głogovia Głogów 2:1
KS Zaczernie – TG Sokół 3:1
TG Sokół – Grodziszczanka 2:2
Jedność Niechobrz – TG Sokół 0:2
TG Sokół – Jawor Krzemienica 1:0
Herman Hermanowa – TG Sokół 2:0
TG Sokół – Górnovia Górno 0:0
Start Brzóza Stadnicka – TG Sokół 3:0
TG Sokół – EC Rzeszów 1:0
Błażowianka – TG Sokół 4:2
TG Sokół – Strumyk Malawa 1:3
Włókniarz Rakszawa – TG Sokół 0:0
TG Sokół – Wisłok Dąbrówki 2:0
Strug Tyczyn – TG Sokół 2:1
TG Sokół – Crasnovia Krasne 4:2

 


 

Sezon 2008/2009 – Klasa Okręgowa

Kadra 2008/2009

Bramkarze: Bogusław Babiarz (1990), Piotr Kilar (1972), Grzegorz Kwiecień (1989)
Obrońcy: Wiesław Baj (1979), Paweł Bogacz (1990), Tomasz Cisek (1990), Leszek Ciupak (1985), Kamil Kołodziej (1991), Paweł Piękoś (1987), Łukasz Pudełek (1982), Sebastian Walicki (1974)

Obrońcy: brak danych
Pomocnicy: Rafał Daraż (1989), Piotr Dec (1991), Artur Marciniak (1973), Łukasz Nizioł (1990), Dariusz Nowak (1989), Tomasz Nowak (1980),  Mariusz Omiotek (1977, W), Adam Piękoś (1984), Jakub Rzeszutek (1989), Andrzej Tomaka (1988), Kamil Zdeb (1989)
Napastnicy: brak danych

Trener: Artur Marciniak

Strzelcy:

Brak danych

Transfery (jesień)

Przybyli: Grzegorz Bryk (Resovia), Sebastian Walicki (Herkules Trzebuska), Piotr Darocha (wznowił treningi)
Ubyli: Karol Nowak (Włókniarz Rakszawa), Dariusz Kozak (Sokół Kamień), Nnaose Chamberlin Chibuzor (koniec wypożyczenia), Tevin Suleiman Ojirogbe (Stal Rzeszów), Łukasz Rzeszótko (Dąbrówki), Adam Kamyk (Iskra Zgłobień), Kamil Ostrowski (kontuzja), Michał Gorący, Tomasz Nowak (nie trenują)

Transfery (zima)

Przybyli: Mariusz Omiotek, Janusz Czyrek (EC Rzeszów), Marcin Pacuła (Siarka Tarnobrzeg)
Ubyli: brak danych

Runda jesienna 2008/2009
TG Sokół – Strug Tyczyn 0:1
Crasnovia Krasne – TG Sokół 8:0
TG Sokół – KS Dąbrówki 1:2
KS Zaczernie – TG Sokół 3:0 (vo.)
TG Sokół – Włókniarz Rakszawa 0:5
Stal II Rzeszów – TG Sokół 4:0
TG Sokół – Jedność Niechobrz 3:1
Zimowit Rzeszów – TG Sokół 3:1
TG Sokół – Dynovia Dynów 1:0
Błażowianka – TG Sokół 4:1
Głogovia Głogów – TG Sokół 4:0
TG Sokół – ŁKS Łańcut 0:0
Górnovia Górno – TG Sokół 2:0
TG Sokół – Korona Rzeszów 2:4
Grodziszczanka – TG Sokół 2:0

Runda wiosenna 2008/2009
KS Dąbrówki – TG Sokół 3:0
TG Sokół – KS Zaczernie 0:3
Włókniarz Rakszawa – TG Sokół 0:3
TG Sokół – Stal II Rzeszów 1:0
Strug Tyczyn – TG Sokół 3:0 (vo.)
Jedność Niechobrz – TG Sokół 3:3
TG Sokół – Crasnovia Krasne 2:2
TG Sokół – Zimowit Rzeszów 0:3
TG Sokół – Głogovia Głogów 4:0
Dynovia Dynów – TG Sokół 2:0
TG Sokół – Błażowianka 0:1
ŁKS Łańcut – TG Sokół 2:3
TG Sokół – Górnovia Górno 2:0
Korona Rzeszów – TG Sokół 8:0
TG Sokół – Grodziszczanka 1:3

 


 

Sezon 2009/2010 – Klasa A

Kadra 2009/2010

Bramkarze: Bogusław Babiarz (1990), Łukasz Dec (1984), Grzegorz Kwiecień (1989, J)
Obrońcy: Marek Bieńkowski (1980), Łukasz Budzyński (1989), Dariusz Nowak (1989), Adam Piękoś (1984), Paweł Piękoś (1987), Mariusz Potoczny (1986), Jakub Rzeszutek (1989), Adam Woś (1982), Grzegorz Wychowaniec (1976)
Pomocnicy: Paweł Bąk (1986), Piotr Dec (1991), Mateusz Kania (1991), Łukasz Mika (1991), Krzysztof Nawojski (1993), Arkadiusz Nowak (1992), Tomasz Nowak (1980), Andrzej Tomaka (1988)
Napastnicy: Marcin Darocha (1980), Piotr Darocha (1986), Łukasz Nizioł (1990)

Trener: Sebastian Walicki i Grzegorz Gross (wspólnie)

Strzelcy:

Brak danych

Transfery (jesień)

Przybyli: brak danych
Ubyli: brak danych

Transfery (zima)

Przybyli: brak danych
Ubyli: brak danych

Runda jesienna 2009/2010
Aramix Niebylec – TG Sokół 1:2
TG Sokół – Izolator II Boguchwała 3:4
Herman Hermanowa – TG Sokół 6:0
TG Sokół – Czarni Czudec 1:1
Bratek Bratkowice – TG Sokół 3:0
TG Sokół – Jedność Niechobrz 3:0
Iskra Zgłobień – TG Sokół 5:3
Świlczanka Świlcza – TG Sokół 1:3
TG Sokół – Głogovia Głogów 1:3
Płomień Zagorzyce – TG Sokół 3:2
Resovia II – TG Sokół 3:2
TG Sokół – LKS Jasionka 3:2
TG Sokół – Rudzik Rudna Mała 2:1

Runda wiosenna 2009/2010*
TG Sokół – Aramix Niebylec 1:1 (0:0)
Izolator II Boguchwała – TG Sokół 1:1 (0:0)
TG Sokół – Herman Hermanowa 0:3
TG Sokół – Bratek Bratkowice 1:2
Czarni Czudec – TG Sokół 1:4 (1:2)
Jedność Niechobrz – TG Sokół 2:0 (1:0)
TG Sokół – Iskra Zgłobień 5:1 (3:1)
TG Sokół – Świlczanka Świlcza 0:0
TG Sokół – Płomień Zagorzyce 3:2 (1:0)
Głogovia Głogów – TG Sokół 2:1
Rudzik Rudna Mała – TG Sokół 0:1 (0:1)
TG Sokół – Resovia II 3:2 (2:0)
LKS Jasionka – TG Sokół 1:3 (1:1)

*Od kwietnia 2010 roku Sokół rozgrywał swoje mecze w roli gospodarza na stadionie Górnovii w Górnie.