Astra na drodze juniorów Sokoła!

Kolejny piłkarski weekend rozpoczniemy od meczu juniorów starszych, którzy wyjadą do Medyni Głogowskiej, by zmierzyć się z Astrą. Nasza młoda drużyna zagra o przedłużenie znakomitej passy do końca rundy. Astra zajmuje wysokie – 3 miejsce w tabeli z 12 punktami, więc łatwo nie będzie, ale liczymy na korzystny rezultat w dzisiejszym meczu! Spotkanie rozpocznie się o 11:00. Zbiórka zawodników o 9:40 na stadionie Sokoła.

To już druga konfrontacja obu klubów w bieżącej rundzie, a ze sobą grały wcześniej także seniorskie drużyny Sokoła i Astry. Sokół wygrał wtedy na boisku rywala 2:1. Po znakomitych siedmiu rezultatach Sokołowianie zdecydowanie prowadzą w tabeli i mają nad kolejnymi dwiema ekipami po 9 punktów przewagi.

Z kolei Astra po siedmiu spotkaniach odnotowała cztery zwycięstwa i trzy porażki i z bilansem bramkowym 17:12 i dwunastoma punktami lokuje się na trzecim miejscu w lidze. W poprzedniej kolejce Medynia wygrała w Rakszawie 3:0, a oprócz tego zwyciężała w meczach z Sitowianką Budy Łancuckie (7:1), Gromem Handzlówka (2:1) i Leśną Wólka Podleśna (3:0). Nasi dzisiejsi przeciwnicy musieli uznać wyższość przeciwnika w meczach z Brzegiem Białobrzegi (0:4), Sawą Sonina (2:5) i Startem Brzóza Stadnicka (0:1). Warto dodać, że wszystkie porażki Astra zanotowała na własnym boisku, co powinno świadczyć o tym, że Sokoły mogą wydrzeć punkty na terenie rywala.

Astra Medynia GłogowskaTG Sokół Sokołów Małopolski

(dzisiaj, 11:00, w Medyni Głogowskiej)

Zbiórka zawodników: 9:40

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com