Blog Full Both Sidebar With Frame

Caption align here

Nabory uzupełniające do Akademii!

Korzystając z przerwy zimowej prowadzimy nabór uzupełniający do wszystkich roczników z naszej Akademii (od 2006 do 2016). Trenujemy w oparciu o model szkolenia naszego klubu partnerskiego - Rakowa Częstochowa. Szczegóły można uzyskać mailowo: akademia@tgsokol.com i telefonicznie (696609912). Zapraszamy!
Read More

Seria Sokoła przedłużona!

Trzeba uczciwie przyznać, że dzisiejszy mecz nie ułożył się po naszej myśli, ale mimo to zdobywamy komplet punktów i pokaźną zaliczkę po wygranej 4:1 (1:1), jednocześnie udanie rewanżując się za porażkę z jesieni, po golach Patryka Sobusia, Grzegorza Płonki, Sebastiana Rodzenia i Kamila Pileckiego. Jedyna...
Read More

TGS – Wisłok Czarna (FOTO)

Zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu TG Sokół Sokołów Małopolski - Wisłok Czarna na naszym facebookowym profilu.
Read More

Kolejny krok Sokołów

Wisłok Czarna jest naszym kolejnym punktem w ligowym harmonogramie. Podopieczni Krzysztofa Weresa jesienią zwyciężyli u siebie 2:1, ale tym razem liczymy, że trzy punkty zapiszemy na swoje konto. Tym bardziej, że kontynuujemy serię czterech zwycięstw z rzędu.
Read More

Kulisy TGS: Daniel Ziobro

Zaczynał w Orłach a teraz jest Sokołem. Po meczu w Rakszawie nasz wybór mógł być jeden. Popularny "Zioberek" zaliczył w środę dublet, dlatego dzisiaj porozmawialiśmy właśnie z Danielem Ziobro, który jest jednym z najbardziej doświadczonych graczy naszej młodej ekipy. Zapraszamy do lektury!
Read More

Sokół zdobywa Rakszawę!

Mamy prawo do zadowolenia, bo nie dość, że zdobywamy punkty to cieszy to w jakim zrobiliśmy to stylu! Wygrywamy w Rakszawie z Włókniarzem 1:4 (1:1) po dwóch golach Daniela Ziobro oraz jednym Patryka Sobusia i Konrada Panka (ten asystował przy wszystkich pozostałych golach!)
Read More
1 2 3 228

About Us

Maecenas faucibus mollis interdum. Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod.