Blog Full Both Sidebar

Nabory uzupełniające do Akademii!

Korzystając z przerwy zimowej prowadzimy nabór uzupełniający do wszystkich roczników z naszej Akademii (od 2006 do 2016). Trenujemy w oparciu o model szkolenia naszego klubu partnerskiego - Rakowa Częstochowa. Szczegóły można uzyskać mailowo: akademia@tgsokol.com i telefonicznie (696609912). Zapraszamy!
Read More

Kibice w środę wracają na Polną 1!

Już jutro o 18:00, przy własnych trybunach zmierzymy się ze Startem Brzóza Stadnicka. Jest to kolejny już mecz Sokołów, na który, tym razem, możemy Was (w końcu) zaprosić! Będzie to pierwszy od dłuższego czasu mecz z udziałem kibiców. A więc, do zobaczenia!
Read More

Sawa Sonina – TGS (FOTO)

Zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu Sawa Sonina - TG Sokół Sokołów Małopolski na naszym facebookowym profilu.
Read More

Kulisy TGS: Patryk Sobuś

W kolejnym odcinku naszej mini-serii pod gradobiciem pytań znalazł się Patryk Sobuś, dla którego najbliższy, środowy mecz będzie sentymentalnym powrotem do przeszłości. Zapraszamy!
Read More

Widowisko w Soninie, ale bez rozstrzygnięć

Obie drużyny nie zawiodły i zgromadzeni na stadionie po długiej przerwie kibice zobaczyli emocjonujący mecz, zakończony remisem 1:1 (1:0). Nie dopisała za to pogoda, bo ulewa, która przetoczyła się nad Soniną nie oszczędziła piłkarzy i widzów. Dla gospodarzy trafiał wczoraj Damian Rataj - dla Sokoła,...
Read More

Jesteśmy na Instagramie!

Od teraz znajdziecie nas również na Instagramie @tg_sokol_sokolow. Zapraszamy do śledzenia naszego konta, które możecie znaleźć również na facebooku. Do zobaczenia! Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez TG Sokół Sokołów Małopolski (@tg_sokol_sokolow)
Read More
1 2 3 221

About Us

Maecenas faucibus mollis interdum. Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod.