Blog

Aktualności z obozu #TGS
10
Sty
2021

Nabory uzupełniające do Akademii!

Korzystając z przerwy zimowej prowadzimy nabór uzupełniający do wszystkich roczników z naszej Akademii (od 2006 do 2016). Trenujemy w oparciu o model szkolenia naszego klubu partnerskiego - Rakowa Częstochowa. Szczegóły można uzyskać mailowo: akademia@tgsokol.com i telefonicznie (696609912). Zapraszamy!
Read More
21
Cze
2021

Seria Sokoła przedłużona!

Trzeba uczciwie przyznać, że dzisiejszy mecz nie ułożył się po naszej myśli, ale mimo to zdobywamy komplet punktów i pokaźną zaliczkę po wygranej 4:1 (1:1), jednocześnie udanie rewanżując się za porażkę z jesieni, po golach Patryka Sobusia, Grzegorza Płonki, Sebastiana Rodzenia i Kamila Pileckiego. Jedyna bramka Wisłoka to ta autorstwa Krzysztofa Weresa. Było to już piąte z rzędu zwycięstwo TGS.
Read More
21
Cze
2021

TGS – Wisłok Czarna (FOTO)

Zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu TG Sokół Sokołów Małopolski - Wisłok Czarna na naszym facebookowym profilu.
Read More
19
Cze
2021

Kolejny krok Sokołów

Wisłok Czarna jest naszym kolejnym punktem w ligowym harmonogramie. Podopieczni Krzysztofa Weresa jesienią zwyciężyli u siebie 2:1, ale tym razem liczymy, że trzy punkty zapiszemy na swoje konto. Tym bardziej, że kontynuujemy serię czterech zwycięstw z rzędu.
Read More
19
Cze
2021

Kulisy TGS: Daniel Ziobro

Zaczynał w Orłach a teraz jest Sokołem. Po meczu w Rakszawie nasz wybór mógł być jeden. Popularny "Zioberek" zaliczył w środę dublet, dlatego dzisiaj porozmawialiśmy właśnie z Danielem Ziobro, który jest jednym z najbardziej doświadczonych graczy naszej młodej ekipy. Zapraszamy do lektury!
Read More
16
Cze
2021

Sokół zdobywa Rakszawę!

Mamy prawo do zadowolenia, bo nie dość, że zdobywamy punkty to cieszy to w jakim zrobiliśmy to stylu! Wygrywamy w Rakszawie z Włókniarzem 1:4 (1:1) po dwóch golach Daniela Ziobro oraz jednym Patryka Sobusia i Konrada Panka (ten asystował przy wszystkich pozostałych golach!)
Read More
16
Cze
2021

Włókniarz – TGS (FOTO)

Zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu Włókniarz Rakszawa – TG Sokół Sokołów Małopolski na naszym facebookowym profilu.
Read More
16
Cze
2021

Do Rakszawy w roli underdoga!

Piłkarską środę spędzimy w Rakszawie. Grający w roli gospodarza Włókniarz będzie dzisiaj stawiany w roli zdecydowanego faworyta. Czy stać nas na niespodziankę? Naszym zdaniem tak!
Read More
11
Cze
2021

W sobotę o niecodziennej porze

Już o 11:00 w sobotę zainaugurujemy 35. kolejkę Klasy O, w której naszym rywalem będzie KS Przybyszówka. Podopieczni trenera Kamila Kawy jesienią byli górą, dlatego cel na weekend mamy prosty - rewanż! Będzie to już 26. ligowe starcie TGS i KS-u.
Read More
10
Cze
2021

Kulisy TGS: Grzegorz Płonka

Myślę, że nie będzie to dla Was zaskoczeniem, bo zadaliśmy kilka pytań Grzegorz Płonka. Najskuteczniejszy tego sezonu Sokół jest kolejnym gościem naszego cyklu. Tak więc.. zapraszamy do lektury! 😎
Read More
07
Cze
2021

Bez niespodzianki w Bratkowicach

Sokół stanął na wysokości zadania i mimo kilku ubytków w składzie solidnie wypunktował Bratka Bratkowice 0:8 (0:2), chociaż pierwsze kilkadziesiąt minut nie zapowiadało aż tak efektownej kanonady naszego zespołu. Na listę strzelców wpisali się: Grzegorz Płonka (hat-trick), Bartosz Mika, Daniel Ziobro, Patryk Sobuś, Krzysztof Motyka i Łukasz Nizioł (wszyscy po jednym golu).
Read More