Blog

Aktualności z obozu #TGS
27
czerwiec
2021

Zbroimy się na jesień! Rusza nabór wakacyjny Akademii!

Co prawda mamy jeszcze czerwiec, ale powoli szykujemy się do nowego sezonu, dlatego ruszamy z naborem wakacyjnym! Odsłaniamy więc karty i prezentujemy Wam podział grup na kolejny ligowy sezon. Świeżej krwi nigdy dość, tak więc - zapraszamy na nasze treningi wszystkich chętnych z roczników 2005-2017!
Read More
18
wrz.
2021

Starcie niepokonanych!

Jeśli mielibyśmy wskazać na drużynę, która sprawia największą sensację w lidze to będzie to KS Przybyszówka. I to właśnie z aktualnym wiceliderem z rzeszowskiego osiedla zagramy już jutro, o 15:00. Tymczasem postaramy się nieco przyjrzeć się naszemu najbliższemu rywalowi. Zapraszamy!
Read More
18
wrz.
2021

W czubie i na dole. Spore przetasowania po 7. kolejce

Pod znakiem paru niespodzianek i kolejnej zmiany lidera upłynęła 7. już kolejka rzeszowskiej Keeza Klasy Okręgowej. Na czele tabeli stanął Strug Tyczyn. Sokół w tabeli zachował wysoką, czwartą lokatę. Przyjrzyjmy się ostatniej, środowej kolejce!
Read More
16
wrz.
2021

Strumyk – TGS (FOTO)

Zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu Strumyk Malawa – TG Sokół Sokołów Małopolski na naszym facebookowym profilu.
Read More
16
wrz.
2021

Pokaz charakteru w końcówce. Wywozimy punkt z Malawy!

Tym razem Malawy nie zdobyliśmy, ale dopisujemy kolejny punkt po remisie 1:1 (0:0). To Sokół lepiej operował wczoraj piłką, prowadził grę, ale gospodarze, jeśli już mieli sytuacje to były one naprawdę groźne. Mamy jednak Piotra Gnatka, który po jednym meczu przerwy powrócił między słupki. Dla Strumyka gola zdobył najskuteczniejszy w tym sezonie gracz całej ligi Dawid Kierepka. Dla TGS - w końcówce remis uratował nam Sławomir Sałek, a niewiele zabrakło,...
Read More
14
wrz.
2021

Ligowa środa w Malawie

Ledwo wróciliśmy z meczu z Wisłokiem, a już szykujemy się do kolejnego. Już jutro, punktualnie o 17:00 rozpoczniemy kolejny mecz mistrzowski, w którym rywalem TGS będzie Strumyk!
Read More
14
wrz.
2021

Coraz ciekawiej u “góry”. Krajobraz po 6. kolejce!

Po emocjach w Strzyżowie dzielimy się punktami, przez co spadamy tuż za podium, z zaledwie jednym punktem straty do starego-nowego lidera - Włókniarza Rakszawa. W tej samej grupie pościgowej znajdziemy jeszcze Strug Tyczyn, KS Przybyszówka i.. TGS.
Read More
13
wrz.
2021

Wisłok – TGS (FOTO)

Zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu Wisłok Strzyżów – TG Sokół Sokołów Małopolski na naszym facebookowym profilu.
Read More
13
wrz.
2021

W Strzyżowie obyło się bez ofiar

Polubownym remisem 1:1 (1:1) zakończył się niedzielny pojedynek TGS z Wisłokiem w Strzyżowie. I jest to wynik w naszym odczuciu jak najbardziej sprawiedliwy. Rywale nie pozwalali nam na zbyt wiele, i chociaż sytuacji bramkowych było z obu stron jak na lekarstwo to widowisko mogło się podobać. Dla gospodarzy trafiał Dominik Wilk - dla Sokołów Konrad Panek. Tracimy po tym meczu fotel lidera, ale sytuacja w czubie tabeli robi się niezwykle...
Read More
10
wrz.
2021

Przed meczem z Wisłokiem

Pora zapomnieć o meczu w Soninie, bo już w najbliższą niedzielę na naszej drodze stanie Wisłok Strzyżów. Beniaminek zagra w roli gospodarza, dlatego czeka nas dłuższa wyprawa, miejmy nadzieję, że z trofeum w postaci kolejnych punktów. Początek meczu o 15:00.
Read More
08
wrz.
2021

Po 5. kolejce Klasy O zmiana lidera!

Fantastycznie ułożyła się dla Sokołów 5. seria ligowych gier, upływająca pod znakiem aż trzech derbowych starć. TGS zgarnął trzy punkty, a sporą sensację sprawił Grunwald, pokonując dotychczasowego lidera z Rakszawy. W rzeszowskich derbach rezerw górą była Resovia II. Z kolei w powiecie strzyżowskim, także w lokalnych derbach minimalnie lepszy - Aramix. W gminie Sokołów Małopolski w meczu ze Styrobudem trzy punkty zgarnął do tego Orzeł. A Sokół, zostaje nowym liderem...
Read More