Czas na rehabilitację!

Jutrzejszy mecz z Piastem Nowa Wieś będzie okazją do poprawy nastroju sobie i kibicom. Co prawda będzie to już czwarte spotkanie wyjazdowe, jednak w Nowej Wsi wygrywaliśmy już w ubiegłym roku. Teraz jest szansa na to, że może być podobnie. Punkty są nam potrzebne, aby uzyskać trochę oddechu przed kolejnymi potyczkami. Drużyna pod opieką doświadczonego Pawła Kloca ma na koncie trzy punkty, po ubiegłotygodniowym domowym zwycięstwie nad Iskrą. Jest więc okazja, aby Piasta przeskoczyć w ligowej tabeli. Mecz z pewnością nie będzie łatwy, ale wypada wierzyć, że uda się w końcu zgarnąć pełną pulę. Mecz odbędzie się na stadionie w Nowej Wsi o godzinie 17:00. Zbiórka zawodników o 15:30.

Piast to powstała w 1968 roku drużyna z IV ligową przeszłością w której występował łącznie przez trzy sezony, a ostatni raz w sezonie 1999/00. Wielokrotnie zarówno TG Sokół czy Sokołowianka rywalizowały z powstałym w 1968 roku klubem z Nowej Wsi (wcześniej rozgrywającym swoje mecze pod szyldem LZS). Statystyki z ostatnich lat podają (ze strony Piasta Nowa Wieś) podają, że bilans jest póki co remisowy – pięć razy górą był zarówno Sokół jak i Piast. Dwukrotnie padały w spotkaniach pomiędzy naszymi drużynami remisy. Dane od roku 1968 pokazują jednak, że lekko lepszy bilans posiadają piłkarze z Sokołowa, co daje łącznie 12 zwycięstw naszego zespołu, 7 remisów i 10 zwycięstw Piasta Nowa Wieś. Życzymy naszym piłkarzom powodzenia w nadchodzącym meczu i oczywiście trzech punktów. Zachęcamy również kibiców do wspierania naszej drużyny!

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
17 odpowiedzi
 1. artek

  Typuję wynik 2:1 dla Piasta,ciekawe czy się sprawdzi?
  Swoją drogą to jakoś ta gra się nie klei.Trener niech coś wymyśli.

 2. jo

  a co on ma wymyslec jak w 4 jest ciezko wygrac oprocz 2 kozaczkow karola i stasia to reszta dlugo dlugo nie

  1. ooo

   co wy wogóle wymagacie 4 lige od razu srednia na tr 8 osob i nie przez to ze sie komus niechce nie kazdy ma czas .troche sie z toba zgadzam jest 4, 5 zawodników którzy sie wyróżniają ale to powinnno wystarczyc na ta lige wiecej skutecznosci i byloby 9 punktów taka prawda.

 3. dami

  To akurat wiadomo że obrona i bramkarz nie są pewnym punktem drużyny.Przed zamknięciem okna transferowego można było się pokusić o jeszcze jakichś klasowych obrońców,choć wiadomo że o takich trudno.Może trzeba było zrobić jakiś większy rekonesans po okolicznych klubach:Kamień,Kamień Podlesie,Łowisko,Brzóza Królewska,Górno,Wola Żarczycka.Ewentualnie sprawdzić jakichś juniorów,może któryś ma zadatki na obrońcę?Bo nici z ataku i pomocy jak tyły będą zawalać każdy mecz.

 4. Marian

  no i po rehalibitacji 4 0 w dupe:)
  Może czas na zmiane stołka???? Bo zmiana bramkarza nic nie dała jak się nie ma obrony…

  Skoro gracie w ataku czterech to przynajmniej coś strzelajmy a nie tak do zera!

  Jest tragicznie może basen na rozluźnienie:p?
  Dziękuje dobranoc

 5. Maka

  zwalacie wszystko na obronę i bramkarza a popatrzcie do przodu, nie oddaliśmy żadnego groźnego uderzenia w kolejnym meczu, tamten golkiper w 1połowie miał 1 interwencje , w światło padło 3 podania do bramkarza bo to nie szczał, Ciekawe co miałem wyczynić przy Tych dwóch bramkach lub Biały? cudów niema trzeba szczelać żeby wygrywać.

  1. mis uszatek :)

   nie ma co …Klub jest jeden ,wszyscy zawodnicy są klubem…trzeba zacząć się nawzajem wspierać …a nie opierdalać..walczymy dalej…pkt beda

  2. edo

   A najlepiej naszczać na to wszystko! Popraw się Panie w pisowni trochę bo wstyd będzie twojej dziewczynie.

 6. jerry

  Rehabilitacja się udała jak nic,żenada panowie.Trener nie widzi co się dzieje?Z taką obroną to do A klasy śmiało dojdziemy.Przecież te drewniaki na obronie się do tego nie nadają w ogóle.Już po pierwszym meczu się pisało że z taką obroną to nic z tego nie będzie.