Czas na Trzebownisko!

Już jutro przeciwnikiem naszego zespołu będzie zespół LKS Trzebownisko. Jest o co walczyć, jutrzejsze zwycięstwo dałoby więcej komfortu przed kolejnymi meczami ligowymi. Jest też o co grać, bo jutro będzie dobra okazja  do tego, by odegrać się podrzeszowskiemu zespołowi za ubiegłosezonowe porażki 1:2 i 1:3. Początek meczu o godzinie 17:00. Zbiórka zawodników o 16:00. Zapraszamy wszystkich kibiców na nasz stadion!

Ubiegły sezon to walka obu drużyn o utrzymanie. Rzutem na taśmę w Sokołowie wygrało wtedy Trzebownisko, które przeskoczyło wtedy nasz zespół w tabeli, co oznaczało dla naszych piłkarzy oczekiwanie na wyniki IV ligi, w której wciąż ważyły się wtedy losy Strumyka Malawa. Piłkarze z Malawy utrzymali się w gronie czwartoligowców i dzięki temu zachowaliśmy piątoligowy status. W tym sezonie miejmy nadzieję, że powalczymy o wyższe cele, w czym pomoże jutrzejszy mecz.

W tym sezonie LKS wyprzedza nasz zespół o jedną lokatę i ma na koncie 6 punktów. W pierwszej kolejce piłkarze Trzebowniska pokonali minimalnie Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4:3, w drugiej kolejce nasi jutrzejsi przeciwnicy ulegli na własnym boisku KS Stobierna 1:2 w derbach gminnych, a w ostatniej kolejce nieoczekiwanie pokonali Jawor Krzemienica 2:0.

W dotychczas zakończonym spotkaniu 4 kolejki Jawor Krzemienica pokonał KS Stobierna 2:1. Dzisiaj grają także piłkarze Stali II Rzeszów i Orła Wólka Niedźwiedzka. Jutro czekają na nas pozostałe mecze rzeszowskiej Klasy Okręgowej.

Plan 4 kolejki:

Sobota (30.08)
Jawor Krzemienica – KS Stobierna 2:1
Stal II Rzeszów – Orzeł Wólka Niedźw.

Niedziela (31.08)
Jedność Niechobrz – Start Brzóza Stad. (11:00)
KS Dąbrówki – Dynovia Dynów (11:00)
Bratek Bratkowice – Grodziszczanka (14:00)
Wisłok Strzyżów – Resovia II (16:00)
TG Sokół – LKS Trzebownisko (17:00)
KP Zabajka – Astra Medynia Głog. (17:00)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com