Do Jawornika, po punkty!

Kolejnym, sobotnim rywalem TGS będzie tegoroczny beniaminek Okręgówki – Iskra Jawornik Polski. Z zespołem Iskry sokołowskiemu zespołowi nie przyszło się jeszcze spotkać. W poprzednim sezonie zespół z Jawornika Polskiego uplasował się na drugiej pozycji, za Jaworem wygrywając 16 meczów, remisując 4 i 6-krotnie ulegając przeciwnikowi. Nie pierwszy raz spotkamy się jednak z trenerem Iskry – Tomaszem Stybakiem, który występował przeciwko nam jeszcze jako zawodnik Hermana Hermanowa. Mecz będzie dla naszego zespołu ważny, dlatego liczymy na pierwszą w tym sezonie zdobycz punktową! A wszystko już jutro, w sobotę 17 sierpnia o godzinie 16:00!

Własne boisko będzie z całą pewnością atutem dla ekipy z Jawornika Polskiego. Ubiegły sezon pokazał jednak, że stadion Iskry to twierdza do zdobycia (czterokrotnie remis, dwukrotnie porażka z Arką Albigowa 0:3 i ŁKS Łukawiec 1:3). Poprzednio jednak na zespół Iskry nadziały się Dąbrówki, które uległy w Jaworniku 1:2. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie,  na które zapraszamy też naszych kibiców, chociaż zdajemy sobie sprawę z tego, że od Jawornika Polskiego dzieli nas sporo kilometrów.

Zbiórka seniorów: 13:45 na naszym stadionie.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
10 odpowiedzi
 1. kibic

  Pytanie do Zarządu: jak to możliwe że Pieniek rozegrał wczoraj cały mecz w Górnovii (Przeciwko Sokołowi II Nisko,wynik 1:0)???? Czyżby już nie zagrał w TGS?

   1. kibic

    Dobre sobie,ślepy jeszcze nie jestem i aż tak głupi,a ksywa Pienio leciała non stop na meczu,tak więc o pomyłce nie ma mowy.Nie wiem za kogo zagrał ale może być walkower dla Niska za takie coś.Mam nadzieję że w TGS gra legalnie?

 2. kibic

  Dobre sobie,jakoś Konrada nigdy nie widziałem,a styl gry to ewidentnie to był Dawid Pieniek.Chyba że to są bliźniaki identyczne?