Drugi sparing juniorów starszych

Po meczu kontrolnym z Orłem Wólka Niedźwiedzka Sokoły zagrają z występującą w dębickiej grupie juniorskiej Klasy A – Raniżovią Raniżów. Mecz odbędzie się jutro (w sobotę) o 11:00 i zostanie rozegrany w Raniżowie lub Hucisku. Zbiórka zawodników: 9:50 na stadionie Sokoła.

Będzie to drugi sparing podopiecznych Piotra Codello przed wznowieniem rozgrywek ligowych. Dwa tygodnie temu młodzieżowy Sokół pewnie pokonał w Wólce Niedźwiedzkiej ekipę Orła (8:3). Spotkanie z Raniżovią nie będzie oczywiscie pierwszym starciem obu drużyn – jeszcze latem TGS sparował z juniorami Raniżovii, z którymi sokołowianie wygrali na własnym boisku 6:2. Ponadto w ubiegłych sezonach Sokół wielokrotnie rywalizował z jutrzejszym rywalem w ramach rozgrywek juniorskich.

Drużyna z Raniżowa (podobnie jak Sokół) rywalizuje w Klasie A swojej kategorii wiekowej. I podobnie jak Sokół – jest liderem w swojej grupie. Raniżowianie w 9 spotkaniach zgromadzili 24 punkty i z bilansem 8 wygranych i 1 przegranej ma tyle samo punktów co drugi KS Dzikowiec. Dodatkowo w lidze zdobyli dotychczas 37 goli, tracąc jednocześnie 10 bramek.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com