Dwa mecze w trzy dni ponad siły

Dziękujemy zespołowi z Kolbuszowej Dolnej za rozegrany sparing oraz życzymy Sokołowi Kolbuszowa Dolna powodzenia w lidze. Dzisiejszy mecz powinien być przestrogą dla naszych zawodników i miejmy nadzieję motywacją  do wytężonej pracy, bo nadchodzący sezon będzie dla nas wszystkich dużym wyzwaniem. Dzisiejszy mecz to pewne doświadczenie, bo nie ma co ukrywać – zespół rozegrał kolejny mecz w tak krótkim odstępie czasu, bez ławki rezerwowych, za to z urazami, ze świadomością następnego ciężkiego spotkania w niedzielę. Wynik sparingu nie jest najważniejszy, choć 8:0 boli – najważniejsze są mecze ligowe.

m.sz.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
6 odpowiedzi
 1. Jarek

  Czyżby padł jakiś wysoki wynik że wstyd napisać?Kto strzelał bramki,kto zawalił? Kibice chcą czegoś się dowiedzieć więcej.

  1. TGTG

   Mecz słaby, wynik bardzo zły. Skład na mecz dopięty w ostatniej chwili, z kontuzjami. Dla Kolby gol z karnego, którego w zasadzie nie powinno być. Nam należał się karny jeszcze w pierwszej połowie, drugi w drugiej, trochę pecha, więcej zmęczenia. Na tą chociaż jedną bramkę zespół zasłużył. Kolba grała jak o życie, wszystko wchodziło, szybko strzelili bramki. Wydaje mi się, że dla amatorskiego klubu ten sparing nie był dobrym pomysłem, ale to nic! Trzeba wyciągnąć wnioski i gramy dalej!

 2. dzinks

  Widzę że zastosowano w artykule maksymę “najważniejsze żeby my zdrowe były”, a reszta jak bodej.