Falstart ze Stobierną!

Nie udało się upolować KS-u Stobierna w derbowym, środowym starciu. To nie był najszczęśliwszy dzień w wykonaniu naszych piłkarzy, którzy ulegli podopiecznym trenera Marciniaka 2:1 (1:0). Choć do wywiezienia choćby punktu było dość blisko, a tuż po bramce Grzegorza Płonki padła nawet bramka na 2:2 – Konrada Panka, ale.. nie została uznana. Kto wie jak by potoczył się mecz gdyby udało się wyrównać!

Obie ekipy zaczęły mecz niemrawo i ani jedna, ani druga strona w pierwszych minutach meczu nie stworzyły sobie dobrej okazji. Tę jako pierwsi wykorzystali jednak gracze KS-u, którzy przy pierwszy strzał w kierunku bramki zamienili szybko na gola. Sokół w pierwszej połowie starał się prowadzić grę, ale miał tego dnia totalnie rozregulowane celowniki.

Po zmianie stron KS grał z kontry, Sokół próbował tworzyć zagrożenie pod bramką gospodarzy, ale niewiele z tego wynikało. Gdy piłkarze Stobiernej podwyższyli na 2:0, wydawało się, że będzie już po meczu, ale Sokół uparcie walczył, co poskutkowało efektownym golem Grzegorza Płonki, a niedługo potem kolejny raz piłka trafiła do siatki po składnej akcji całego zespołu i trafieniu Konrada Panka. Niestety sędzia liniowy podniósł chorągiewkę, a czasu pozostawało coraz mniej. Mimo prób nie udało się wyrównać. A szkoda, bo była okazja do wywiezienia choćby punktu.

Mecz toczył się w dość ciężkich warunkach tuż po długotrwałych opadach deszczu, przez co murawa była wymagająca. Przed pierwszym gwizdkiem piłkarze obu ekip uczcili minutą ciszy zmarłego sędziego Karola Krzaka.

Okazja do rewanżu nadejdzie już w niedzielę, a mecz Sokoła z Orłem Wólka Niedźwiedzka zostanie przetransmitowany na YouTube.

Galeria [FOTO]

? Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze środowego meczu Klub Sportowy "Stobierna" ? TG Sokół Sokołów Małopolski ⚽

Opublikowany przez TG Sokół Sokołów Małopolski Sobota, 24 kwietnia 2021
O autorze

rafal.koziarz@gmail.com