FUH Sidor wspiera Sokół!

Cieszy nas każda pomoc skierowana w stronę naszego klubu, dlatego z przyjemnością informujemy, że firma usługowo-handlowa Sidor z Sokołowa, zajmująca się sprzedażą oraz wymianą opon i olejów samochodowych kontynuuje wspieranie naszego klubu, od wielu lat stale będąc w gronie jego sponsorów.Dziękujemy za wsparcie Sokoła i zapraszamy do korzystania z usług FUH Sidor, mieszczącej się przy ulicy Rzeszowskiej 105.

FUH Sidor zapewnia fachową obsługę i oferuje m.in. szeroki wybór opon renomowanych producentów, naprawianie opon metodą kołkowania na zimno oraz sprzedaż olejów renomowanych marek takich jak Castrol, Mobil, Elf, Total, Lotos, Platinum oraz filtry marki Filtron.

Więcej na temat firmy można dowiedzieć się na http://sidorsokolow.pl/

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com