Funkcje już znane. Drużyna trenuje!

Zgodnie z obietnicą przedstawiamy ostateczne funkcje, które przypadną członkom nowo wybranego zarządu naszego klubu. Nowym prezesem klubu zostaje Mirosław Kus. Funkcja wiceprezesowska została rozgraniczona na dwie sfery działań, dotyczących spraw sportowych oraz klubowych. Wiceprezesem ds. klubowych (jednocześnie kierownikiem drużyny) został Sławomir Dec. Wiceprezesem ds. sportowych został Łukasz Nizioł. Za obowiązki skarbnika będzie odpowiadał Waldemar Kucia a sekretarza Rafał Koziarz. Robert Darocha zostaje członkiem zarządu, natomiast funkcja gospodarza obiektu sportowego TG Sokół spoczywać będzie w rękach Andrzeja Smolaka.

Jednocześnie przypominamy o jutrzejszym treningu, który rozpocznie się o godzinie 10:00 na boisku Liceum. Naszych zawodników prosimy o możliwie najwyższą frekwencję. Solidna praca z pewnością zaprocentuje na wiosnę, którą rozpoczynamy w lidze od pięciu potyczek na własnym terenie!

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com