Grały grupy młodzieżowe

Sobotę rozpoczęliśmy od turnieju Orlików młodszych, którzy tym razem zagrali o punkty na własnym terenie. Skończyło się na dwóch zwycięstwach, dwóch porażkach, a głównym “bohaterem” dzisiejszego dnia była pogoda i ulewny deszcz, który sprawił, że część spotkań toczyła się przy wyjątkowo mało korzystnej aurze. W dalszej kolejności na murawie pojawili się nasi juniorzy starsi, którzy niestety ulegli w Grodzisku Dolnym Grodziszczance 4:1.

Pierwszy mecz naszych Orlików od początku toczył się pod dyktando sokołowskiego zespołu. Sokoły przeważały, ale udokumentowały to tylko jedną bramką. Po zmianie stron Sawa zagrała odważniej, ale na nasze szczęście zakończyło się to tylko bramką kontaktową dla rywali z Soniny.

W drugim meczu zasłużenie wygrał Junior Łańcut, który od początku wypracował sobie przewagę. TGS co prawda próbował kontrować akcje, ale tym razem nasz zespół pozostał bez zdobyczy bramkowych.

Kolejnym rywalem był Strug, w którego składzie występują jednak nieco młodsi rocznikowo gracze. Po bezbramkowej pierwszej połowie druga należała już do Sokoła, który pięciokrotnie pokonał bramkarza zespołu gości.

W ostatnim meczu z Arką Albigowa doszło do małego zwrotu akcji. Po dość jednostronnej pierwszej połowie Sokół wyszedł na dwubramkowe prowadzenie i choć wydawało się, że wynik jest pod kontrolą, to w drugiej części sporo woli walki pokazali gracze z Albigowej, którzy odwrócili wynik meczu.

Orlik młodszy:

TG Sokół Sokołów Małopolski – Sawa Sonina 2:1 (1:0)
TG Sokół Sokołów Małopolski – Junior Łańcut 0:2 (0:2)
TG Sokół Sokołów Małopolski – Strug Tyczyn 5:0 (5:0)
TG Sokół Sokołów Małopolski – Arka Albigowa 2:3 (2:0)

Junior starszy:

Grodziszczanka – TG Sokół Sokołów Małopolski 4:1

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com