Grupa U-13 sparowała z Bratkiem

Grupa U-13 sokołowskiej Akademii przez półtora godziny sparowała z rówieśnikami z rocznika 2002 Akademii Piłkarskiej Bratka Bratkowice. W rozegranym dzisiaj towarzyskim pojedynku lepsi okazali się nasi zawodnicy, którzy pokonali rywala 16:10. Najlepszym strzelcem naszej drużyny podczas meczu został Bartłomiej Łuszczki, który trafił do bramki przeciwnika aż 6 razy. Ponadto trafiali: Piotr Ożóg i Adrian Mazur (obaj trzykrotnie), Dominik Koziarz (dwa razy), Maciej Marciniak i Konrad Chorzępa (po jednej bramce). Sam mecz był bardzo zacięty i przez długi okres czasu to goście utrzymywali prowadzenie. Więcej szczegółów na temat sparingu można znaleźć na stronie Akademii. Dziękujemy drużynie Bratka za wartościowy sparing i przyjazd do Sokołowa, natomiast naszej drużynie gratulujemy wyniku!

Galeria meczowa

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com