Grupa U-8 sparowała z Resovią 2007

Najmłodsza grupa Akademii wyjechała dzisiaj do Rzeszowa, by na hali ZSKU zagrać towarzysko z Resovią Rzeszów rocznika 2007. Sokoły ostatecznie wygrały po dobrym meczu 4:2. Bramki dla naszej drużyny zdobywali dzisiaj: Kuba Ożóg (dwie) i Sebastian Mazgaj (dwie).

Sokół grał dzisiaj bardzo dobrze piłką, widać było zgranie drużyny, co przyniosło dobry rezultat. Nie zabrakło też indywidualnych akcji naszych zawodników. Było to kolejne, trzecie już starcie sokołowskiej drużyny przeciwko Resovii 2007, z którą Akademia rywalizowała podczas Resovia Winter Cup. Sparing był rozegrany w trzech tercjach 3 x 20 minut.

Resovia Rzeszów 2007 – AF TG Sokół U-8 2:4

Bramki: Kuba Ożóg (2x), Sebastian Mazgaj (2x)

Kadra na mecz z Resovią 2007: Kuba Ożóg, Sebastian Mazgaj, Bartek Ożóg, Antek Skubisz, Radek Kuca, Kacper Rząsa, Bartek Sudoł, Filip Baran, Karol Matuła, Kuba Rusin.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com