Inauguracja z Grodziskiem już jutro!

Po dobrych kilku miesiącach przerwy ligowe emocje powrócą. I to już jutro! O godzinie 15:30 na własnym stadionie zmierzymy się z zespołem Grodziszczanki Grodzisko Dolne, która jesienią po dramatycznym meczu pokonała Sokół 5:4. Miejmy nadzieję, że tym razem losy spotkania będą wyglądać inaczej i na korzyść naszych piłkarzy. Zadanie nie będzie jednak należeć do najprostszych, gdyż nasz jutrzejszy rywal jest wiceliderem rozgrywek. Po naszej stronie jest atut własnego boiska, liczymy także na naszych kibiców. Po dość znacznych zmianach kadrowych jutrzejsze spotkanie będzie pierwszą odpowiedzią na to, na co stać nasz zmieniony w dużym stopniu kadrowo zespół. Zapraszamy wszystkich na nasz stadion! Zbiórka zawodników o 14:30 na stadionie.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
12 odpowiedzi
  1. vasylii

   przecież 4 chłopa całego wyniku nie pociągnie , mi się wydaje że w naszej drużynie przydałby sie jeszcze jeden w miarę dobry obrońca i bramkarz, bo może to cięzko wyglądać ..

 1. rob

  Ah jak lubię ten sokołowski klimat. Zawsze wszystko nie tak. Aby tylko ponarzekać i powytykać coś. Ale żeby coś zrobić to nie ma żadnego. I oczywiście jeszcze na koniec pełno będzie ekspertów cieszących się z ewentualnej przegranej i wytykających błędy. Prawdziwy kibic jest z drużyną na dobre i złe. Najłatwiej się kibicuje wtedy kiedy jest sukces i zwycięstwa, a wtedy kiedy drużynie nie idzie i potrzebuje wsparcia to każdy najmądrzejszy i krytykuje po kolei co tylko mu przyjdzie do głowy

 2. FENERBACZE

  O meczu:

  Z nowych podobała się gra Resoviaków. Zwłaszcza Świst pokazał solidny poziom.
  Jeśli będzie dalej grał w środku obrony, będzię czyścił wszystkie piły.
  Szkoda tylko że on jest wypożyczony na pół roku, no ale może się uda uratować okręgówkę 🙂

  Z zawodników którzy przybyli na minus Bal.
  Ponoć miał robić wiatr na skrzydle, a tak na prawdę lepiej zaprezentowali się nasi juniorzy, za co dla nich brawa. Może w kolejnym meczu chłopak potrafi na co go stać, bo może trema dziś przeszkodziła, ale nie pokazał nic tą zmianą.

  Teraz kolejne 4 mecze u siebie, do zdobycia 12 punktów, jeśli 8-9 będzie to będzie bardzo dobrze.

  1. henek

   No i właśnie takich “resoviaków” nam trzeba,młodych chłopaków,którzy nie wezmą wiele za granie,a zawsze mogą się wypromować grając w takim klubie jak Sokół.Widać że solidni gracze.Tak więc kierunek jest już znany,rezerwy Resovii czy Stali to solidne zaplecze dla naszego klubu.A młodzież niech patrzy i się uczy,no i oczywiście ogrywa trochę w seniorach.