Jawor za burtą. Dynovia niespodziewanie powraca do Klasy Okręgowej!

Kibice Dynovii mogą być szczęśliwi. Ich drużyna wygrała los na loterii i pomimo spadku do Klasy A Dynów ponownie będzie gościć w piątej lidze. Wszystko za sprawą wycofania się z rozgrywek Jawora Krzemienica. Tym samym Krzemienica pozostanie w nadchodzącym sezonie bez seniorskiej piłki, a jak pokazuje przykład Dynovii i Stali Nowa Dęba, opłaca się walka do końca. Dynovię witamy z powrotem w Klasie Okręgowej, a Jaworowi życzymy oczywiście odbudowania piłkarskiej drużyny!

Dzisiejszy komunikat rzeszowskiego podokręgu ZPN rozwiewa wszystkie wątpliwości:

Podokręg PN w Rzeszowie informuje, że w związku z wycofaniem się drużyny Jawor Krzemienica z klasy Okręgowej Rzeszów jej miejsce zajmuje drużyna, która uzyskała najwyższe miejsce spadkowe, a więc Dynovia Dynów.

W miejsce klubu Dynovia Dynów w klasie AII , zajmuje miejsce drużyna, która uzyskała najwyższe miejsce spadkowe, a więc Iskra Jawornik Polski.

Natomiast w miejsce Iskra Jawornik Polski w klasie BIII będzie stosowana PAUZA.

Kłopoty Jawora wykorzystał także nasz niedawny rywal w Klasie Okręgowej – Iskra Jawornik Polski, broniąc się tym samym przed występami w Klasie B. Pierwszy mecz Dynovia rozegra w niedzielę w Strzyżowie, natomiast mecz z Sokołem odbędzie się na zakończenie rundy jesiennej – 11 listopada. Gospodarzem tego meczu będą podopieczni trenera Pawła Gieruli.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com