Juniorskie rozgrywki powoli dobiegają końca

Juniorzy młodsi Sokoła jeszcze jutro wybiegną na murawę, by sprawdzić formę rówieśników z KS Przybyszówka. Mecz w ramach 25 już kolejki Klasy Okręgowej juniorów rozpocznie się o 13:00 na stadionie w Sokołowie. Zapraszamy! Zbiórka zawodników o 12:00.

Rywale zajmują 4 miejsce w tabeli, ale jesienią ulegli Sokołom na własnym boisku 2:6. Jak wiadomo, gra w zespole seniorów nie pozwala wszystkim naszym juniorom na rozegranie pełnego wymiaru meczu w rozgrywkach juniorskich, ale liczymy na dobrą postawę całej drużyny! Sezon zbliża się ku końcowi, i choć ostatnio zdarzyły się porażki z Izolatorem i Dynovią, to i tak mamy powody do zadowolenia, ale – potrzeba jeszcze trochę motywacji i sił, by w ostatnich meczach także zapunktować i udać się na zasłużoną przerwę wakacyjną.

Jeśli chodzi o zespół KS-u Przybyszówka, to po 22 rozegranych meczach ma 42 punkty, co znaczy, że sezon Sokół na pewno skończy na ligowym podium (do końca pozostały już tylko dwie kolejki). Nasz najbliższy rywal strzelił 68 bramek, tracąc 40 (tyle samo co Sokół).

JM: TG Sokół Sokołów Małopolski – KS Przybyszówka

(jutro, 13:00, w Sokołowie. Zbiórka: 12:00)

Program 25 kolejki Klasy Okręgowej juniorów:
TG Sokół – KS Przybyszówka (13:00)
Victoria Budy Głog. – Głogovia Głogów (11:00)
Pogoń Leżajsk – Grodziszczanka (13:00)
Strumyk Malawa – Stal Łańcut (13:00)
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała (13:00)
Strug Tyczyn – Orły Rzeszów (13:00)
Pauza: Dynovia Dynów

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com