Juniorzy kończą sezon wyjazdem do Łańcuta

Finisz sezonu nie tylko przed seniorami, ale też juniorami młodszymi, którzy w jutrzejszym wyjazdowym spotkaniu zmierzą się o 13:00 ze Stalą Łańcut. W ubiegłym tygodniu Sokół uległ na własnym boisku KS Przybyszówka 1:3. Bramkę dla Sokoła zdobył Konrad Białek, dla którego było to pierwsze trafienie w sezonie. Liczymy na dobrą postawę naszych zawodników w ostatnim meczu. Po jutrzejszym meczu nasi młodzi zawodnicy udadzą się na zasłużone piłkarskie wakacje!

Niestety nie udała się sztuka obrony pierwszego miejsca z jesieni i to Dynovia Dynów będzie mieć okazję na grę w II lidze podkarpackiej juniorów młodszych. Nieznacznie punktowo wyprzedził Sokół także Izolator Boguchwała, ale ewentualne 3 miejsce w tabeli to dobry wynik. Na postawę drużyny miał z pewnością fakt, że ważne ogniwa juniorów młodszych, czyli Kamil Sidor, Mateusz Rak, Sebastian Rodzeń i Bartłomiej Bałamut pomagali przez długą część rundy zespołowi seniorów (gdzie występowali z powodzeniem). Niestety, nieco ucierpiała na tym drużyna młodzieżowa.

W poprzednim tygodniu mimo tego, że Sokół wyszedł na prowadzenie jako pierwszy nie utrzymał przewagi bramkowej i po błędach (m.in. bramkarza) uległ na własnym boisku KS Przybyszówka 1:3 (1:1)

Stal Łańcut – TG Sokół (jutro, 13:00, w Łańcucie)

TG Sokół – KS Przybyszówka 1:3 (1:1)

Bramki: K.Białek (5′) – K.Kloc (40′), G.Lech (48′), M.Wojtanowski (53′)

Skład (TG Sokół): M.Batorowicz, B.Bałamut, K.Białek, B.Boguń (55′ P.Maksym), K.Jakubiec, S.Olszowy (55′ D.Gielarowski), M.Rak, S.Rodzeń, K.Sidor, J.Szmyd, A.Węglarz

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com