Juniorzy liderami rozgrywek

Młodzieżowcy Sokoła radzą sobie w tym roku na tyle dobrze, że po raz kolejny zgarniają całą pulę i trzy punkty. Tym razem wyższość młodych sokołowian musiał uznać zespół Strumyka Malawa, który na własnym boisku uległ naszej drużynie 0:2 (0:1). Oba gole trafią dziś na konto Mateusza Raka. Łącznie po trzech ligowych kolejkach Sokół z kompletem punktów i bilansem bramkowym 12:6 zajmuje pozycję lidera Klasy Okręgowej! Dziękujemy Pizza Grande oraz Zakładowi Mięsnemu “Małopolska” za ufundowanie drobnego posiłku dla naszych juniorów młodszych!

Strumyk Malawa – TG Sokół 0:2 (0:1)

Bramki: M.Rak (8′, 60′)

Skład TG Sokół: M.Batorowicz, M.Rak, K.Jakubiec, K.Sidor, P.Maksym, P.Ożóg, B.Bałamut, S.Rodzeń, S.Olszowy, K.Białek, M.Rak. Zmiany: B.Maksym, J.Chmiel, D.Gielarowski, M.Holdenmajer, B.Łuszczki

Niecodzienny wynik padł w Tyczynie, gdzie miejscowy Strug (który przegrał z naszą drużyną w ubiegłej kolejce 5:6) pokonał Wisłoka Wiśniowa aż 23:0! Tego typu wyniki spotykane są w dzisiejszej piłce niezwykle rzadko. Piłkarzom z Wiśniowej życzymy oczywiście szybkiego otrząśnięcia się po tym meczu, a Strugowi gratulujemy zdobyczy bramkowych.

Wyniki 3 kolejki Klasy Okręgowej (junior młodszy):
Strug Tyczyn – Wisłok Wiśniowa 23:0
LKS Przybyszówka – Victoria Budy Głog. 4:2
Izolator Boguchwała – Dynovia Dynów 4:0
Strumyk Malawa – TG Sokół Sokołów 0:2
Grodziszczanka – Głogovia Głogów
Orły Rzeszów – Pogoń Leżajsk
Stal Łańcut (pauza)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com