Juniorzy młodsi wracają po pauzie

W ubiegłym tygodniu nasi juniorzy pauzowali, ale nie stracili pozycji lidera. Tymczasem w najbliższą sobotę powrócą na ligowe boiska, by powalczyć o rewanż za jesienną porażkę z Victorią Budy Głogowskie. Początek meczu (jutro) o 13:00 na stadionie w Sokołowie. Zapraszamy!

Poprzednia kolejka co prawda pozostawiła naszych młodzieżowców na pierwszym miejscu w tabeli, ale po ostatnim zwycięstwie w czasie naszej nieobecności punktowo z Sokołem zrównał się zespół Dynovii, która przegrywa z naszymi juniorami bilansem spotkań bezpośrednich (Sokół zwyciężył jesienią Dynovię 6:3).

Jutrzejszy rywal plasuje się aktualnie na 5 miejscu z 30 punktami na koncie i bilansem 10 zwycięstw i 9 porażek (bramkowy Victorii jest remisowy 43:43). Wygląda na to, że to nasza drużyna powinna być jutro faworytem, ale wszystko zweryfikuje boisko. Na pewno warto odegrać się za jesienne 1:2 na boisku rywala. Wtedy dla Sokoła trafiał Bartłomiej Bałamut. W tej rundzie młoda Victoria gra raczej w kratkę. Zwyciężyła trzykrotnie – z Grodziszczanką (3:0), Orłami (1:0) i ostatnio ze Strumykiem Malawa (7:1). Wszystkie wiosenne zwycięstwa Bud Głogowskich miały miejsce na własnym boisku. Jutrzejsi przeciwnicy Sokoła przegrali w tej rundzie cztery spotkania: z Izolatorem (2:5), Przybyszówką (1:2 u siebie), Stalą Łańcut (0:6) i Strugiem Tyczyn (1:4). Sokół wiosną przegrał tylko raz, w Tyczynie 4:5. Co warto odnotować, jedyne porażki naszej drużyny, a było ich dotychczas tylko 3 były porażkami o jedną bramkę. Bilans Sokołów jest znakomity – 15 zwycięstw i 3 porażki (bilans bramkowy 86:26). Liczymy na kontynuację dobrej passy i kolejny dobry mecz zespołu!

Program 20 kolejki (juniorzy młodsi)

Sobota (16 maja)
TG Sokół – Victoria Budy Głog. (13:00)
Pogoń Leżajsk – Głogovia Głogów (11:00)
Strumyk Malawa – Dynovia Dynów (13:00)
Strug Tyczyn – Grodziszczanka (13:00)

Niedziela (17 maja)
Stal Łańcut – KS Przybyszówka (15:00)
Orły Rzeszów – Izolator Boguchwała (19:00)

Pauzuje Wisłok Wiśniowa

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com