Juniorzy na finiszu!

To od dzisiejszego rezultatu w meczu przeciwko trzeciemu w lidze Brzegowi Białobrzegi będzie zależeć, w jakich humorach zakończy jesień młodzieżowa drużyna Sokoła. Póki co, Sokoły prowadzą z 10 punktową przewagą nad drugim ŁKS Łukawiec i do kompletu zwycięstw brakuje im już tylko jednego, dzisiejszego spotkania. Wszystkich kibiców, którzy chcieliby obejrzeć ostatnie w tym roku spotkanie naszych juniorów zapraszamy na 13:00 na nasz stadion! Z kolei dwie godziny później zmagania rozpoczną w Grodzisku Dolnym seniorzy.

Rywale, na 8 rozegranych spotkań wygrali i przegrali równo po połowie. Brzeg przegrywał dotychczas w Łukawcu (0:1) oraz trzykrotnie u siebie – ostatnio z Włókniarzem Rakszawa (3:4), Gromem Handzlówka (0:1) i Leśną Wólka Podleśna (2:3). Cztery wygrane przyszły natomiast w wyjazdowych meczach z Astrą Medynia Głogowska (4:0), Sawą Sonina (3:2) i Startem Brzóza Stadnicka (3:2) oraz domowym z Sitowianką Budy Łańcuckie (4:3). Mamy więc do czynienia z drużyną, która radzi sobie o wiele lepiej na obcym boisku, niż na własnym, i jeżeli wygrywa bądź przegrywa, to w 7 na 8 przypadkach zaledwie jedną bramką. Może być więc całkiem interesująco! Celem zespołu będzie oczywiście zwycięstwo i to Sokół będzie dzisiaj faworytem.

JS: TG Sokół Sokołów MałopolskiBrzeg Białobrzegi

(dzisiaj, 13:00, w Sokołowie)

Zbiórka zawodników: 12:00

Program 9 kolejki Klasy A juniorów starszych:
TG Sokół Sokołów Małopolski – Brzeg Białobrzegi (13:00)
Start Brzóza Stadnicka – Sawa Sonina (11:00)
Włókniarz Rakszawa – Grom Handzlówka (11:00)
ŁKS Łukawiec – Astra Medynia Głogowska (11:00)
Sitowianka Budy Łańcuckie – Leśna Wólka Podleśna (15:00)

Co najciekawsze, szansę na “pudło” na koniec rundy ma aż pięć drużyn (nie licząc Sokoła, który jest już pewny pierwszego miejsca), a są to: ŁKS, Brzeg, Sawa, Astra i Start. Po ostatnim zwycięstwie Włókniarza nie ma już drużyn bez wygranych. Z kolei Sokół jest jedyną ekipą w lidze, która dotychczas nie straciła ani jednego punktu.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com