Juniorzy nie zwalniają tempa!

Efektownym zwycięstwem na boisku rywala zakończył się dzisiejszy mecz juniorów młodszych, którzy pokonali Głogovią 4:0 (3:0). Bramki dla Sokoła zdobywali: Sebastian Rodzeń (dwie), Bartłomiej Bałamut i Mateusz Rak. Dzięki temu zwycięstwu sokołowianie z kompletem punktów pozostali na fotelu lidera Klasy Okręgowej w swojej grupie wiekowej.

Spotkanie rozpoczęło się od szybkiej bramki strzelonej w 5 minucie przez Sebastiana Rodzenia, który jeszcze w 14 minucie podwyższył z rzutu karnego na 2:0. Bramka na 3:0 padła po trafieniu Bartłomieja Bałamuta, który ustalił wynik do przerwy. Wynik całego spotkania ustalił w 70 minucie Mateusz Rak. Gospodarze kończyli mecz w dziesięciu otrzymując po drodze sporo żółtych kartoników. W ten oto sposób nasi młodzieżowcy kontynuują piękną serię czterech zwycięstw i z bilansem bramek 16:6 i kompletem punktów przewodzą w tabeli.

Głogovia – TG Sokół 0:4 (0:3)

Bramki: S.Rodzeń (5′, 14′), B.Bałamut (23′), M.Rak (70′)

Skład TG Sokół: M.Batorowicz, K.Białek, K.Jakubiec, K.Sidor, M.Rak, D.Gielarowski, B.Bałamut, S.Rodzeń, S.Olszowy, J.Cchmiel, M.Rak. Na zmiany wchodzili: P.Ożóg, M.Holdenmajer

Wyniki 4 kolejki Klasy Okręgowej (junior młodszy):
Głogovia – TG Sokół Sokołów 0:4 (0:3)
Wisłok Wiśniowa – Strumyk Malawa 2:0
Pogoń Leżajsk – Strug Tyczyn
Victoria Budy Głog. – Stal Łańcut
Dynovia Dynów – KS Przybyszówka 2:1
Grodziszczanka – Izolator Boguchwała
Orły Rzeszów (pauza)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com