Juniorzy po raz kolejny powalczą o pełną pulę!

Najbliższym rywalem sokołowskich juniorów starszych będzie zespół Leśnej Wólka Podleśna. Przeciwnicy młodzieżowej drużyny Sokoła po 5 kolejkach plasują się na piątym miejscu w rozgrywkach i będą gospodarzem jutrzejszego spotkania, które rozpocznie się w sobotnie popołudnie o godzinie 13:00. Zbiórka i wyjazd zawodników o godzinie 11:30 na naszym stadionie.

Mecz z Leśną będzie kolejnym spotkaniem, w którym faworytem powinna być nasza drużyna. Ewentualne trzy punkty pozwolą utrzymać pięciopunktową przewagę nad aktualnie drugim w tabeli zespołem ŁKS-u Łukawiec, który w ostatniej kolejce zremisował w niedzielnym meczu w Brzózie Stadnickiej 2:2.

Jutrzejsi rywale Sokołowian wygrali dotychczas dwa spotkania, raz remisowali i dwa razy przegrywali. W ostatniej kolejce Leśna uległa w Handzlówce Gromowi 2:4, a we wcześniejszych meczach wygrywała u siebie z Włókniarzem Rakszawa i na wyjeździe z Brzegiem Białobrzegi (oba mecze po 3:2). Oprócz tego Leśna zremisowała domowy mecz ze Startem 2:2 i przegrała w inauguracji ligi 3:0 w Medyni Głogowskiej z Astrą, co daje łącznie lekko ujemny bilans bramkowy 10:13.

Mamy nadzieję, że passa sokołowskiego zespołu zostanie przedłużona, a forma naszych juniorów w dalszym ciągu będzie wysoka!

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com