Juniorzy pojadą po kolejne punkty do Rakszawy

Po świetnym starcie ligi sokołowscy juniorzy zmierzą się w wyjazdowym meczu w Rakszawie z tamtejszym Włókniarzem. Lider z Sokołowa co prawda zagra z ostatnią drużyną ligi, ale rywala nie wolno lekceważyć, co pokazał ostatni mecz ze Startem Brzóza Stadnicka. Mimo wszystko, to Sokół będzie dzisiaj faworytem, dlatego celem drużyny będzie kolejny komplet punktów! Mecz rozpocznie się jeszcze dzisiaj (w sobotę) o 11:00. Zbiórka zawodników o 9:30 na naszym stadionie.

Po czterech zwycięstwach apetyty młodych Sokołów wzrosły, co znaczy, że w dalszym ciągu bijemy się o awans do wyższej ligi. Ciekawie zapowiada się rywalizacja o tytuł króla strzelców, o który na pewno powalczy któryś z naszych zawodników. Póki co, w klasyfikacji strzeleckiej na pierwszym miejscu znajduje się Bartłomiej Bandura (z 12 trafieniami). Gole na swoim koncie mają także Bartosz Mika (6 goli), Bartłomiej Bałamut (5) i Sebastian Rodzeń (3).

Program 5 kolejki juniorów starszych:

sobota 26 września
Włókniarz Rakszawa – TG Sokół Sokołów Małopolski (11:00)
Sawa Sonina – Brzeg Białobrzegi (11:00)
Grom Handzlówka – Leśna Wólka Podleśna (15:00)
Sitowianka Budy Łańcuckie – Astra Medynia Głogowska (16:00)

niedziela 27 września
Start Brzóza Stadnicka – ŁKS Łukawiec (11:00)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com