Juniorzy starsi pokonują Stal!

Świetny powrót na nasz stadion (po kilkumiesięcznym remoncie) zanotowali sokołowscy juniorzy starsi, którzy pokonali rówieśników ze Stali Rzeszów 3:2. Ta sztuka nie udała się niestety juniorom młodszym, którzy musieli uznać wyższość młodych Stalowców (0:4). Tak czy inaczej, gratulujemy punktów i świetnej gry i trzymamy kciuki w kolejnych spotkaniach! Bramki dla juniorów starszych zdobywali: Bartłomiej Bandura, Grzegorz Cisek i Sebastian Rodzeń.

Prowadzenie w meczu dał sokołowskim juniorom Bartłomiej Bandura po asyście Bartosza Miki, jednak goście z Rzeszowa wyrównali i do przerwy wynik był remisowy. Po przerwie udało się jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę a na listę strzelców wpisali się Grzegorz Cisek (po asyście Krzysztofa Słoniny) i Sebastian Rodzeń (po asyście Bartosza Miki). Ponadto Bartosz Mika miał przed sobą kilka wybornych sytuacji strzeleckich, jednak nie udało mu się pokonać bramkarza gospodarzy. Nasi juniorzy grali bardzo dobrze i efektownie, co dobrze wróży przed kolejnymi spotkaniami sezonu.

JS: TG Sokół – Stal Rzeszów 3:2 (1:1)

Bramki dla TGS: B.Bandura, G.Cisek, S.Rodzeń

Skład JS: M.Baran – D. Pietroński (M.Matuła) M.Rząsa (H.Wilczak) K.Słonina (c), G.Matuła, A.Chorzępa, M.Budarz, K.Berkowicz, G.Cisek, B.Bandura (S.Rodzeń) B.Mika

JM: TG Sokół – Stal Rzeszów 0:4 (?:?)

Skład JM: brak danych

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
2 odpowiedzi
 1. Krystian

  Widać efekty pracy z juniorami trenera Daniło 🙂
  Świetny wynik, bardzo dobra gra. Będziecie kiedyś ostoją Sokoła! 🙂

 2. Michał

  Jak nie strzela to przynajmniej asystuje 😉
  Ma poukładane dobrze w głowie 🙂

  Brawo i gratuluję zwycięstwa !