Juniorzy w pełnym składzie. Przeciwnikiem Orły!

W związku z pauzą naszych seniorów jedynym spotkaniem sokołowskich piłkarzy będzie mecz juniorów starszych i młodszych z Orłami Rzeszów. A to wszystko już dzisiaj w Sokołowie o 11:00 (juniorzy starsi) i 13:00 (juniorzy młodsi). Zapraszamy! W poprzednim meczu na naszym stadionie górą był Sokół, zwyciężając 2:1 (juniorzy starsi) i 8:0 (juniorzy młodsi).

Więcej o nadchodzącym spotkaniu napisano już na stronie juniorów:

Sokół po dość słabym starcie rozgrywek na pewno ma ochotę na pełną pule punktów. Jednakże to zadanie nie będzie takie łatwe, ponieważ Orły w tabeli ligowej latają wysoko i lokują się na 5 miejscu. Natomiast Sokół do tej pory po sześciu kolejkach zgromadził tylko 3 “oczka” ogrywając jedynie rzeszowską Stal.

Wszyscy jeszcze pamiętamy jak w sezonie 2012/2013 Sokół na zakończenie pokonał ekipę z Rzeszowa rezultatem 2:1. Jednak w tym sezonie nie będzie już tak łatwo. Wiadomo także, że drużyna z Sokołowa wyjdzie na mecz w pełnym składzie. Z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń z dnia jutrzejszego i wierzymy, że Sokół przechyli szale zwycięstwa na swoją stronę.

Pełni optymizmu przed meczem z Orłami mogą być także juniorzy młodsi z Sokołowa. Kadra na jutrzejszy mecz także będzie w zupełności pełna. W ubiegłosezonowej potyczce młodzi piłkarze Sokoła pokazali się z mało gościnnej strony i wygrali to spotkanie aż 8:0. Jednak mamy jeszcze w pamięci pojedynek w Rzeszowie, gdzie młodzież Sokołowa uległa aż 10:1. Wierzymy, że w meczu jutrzejszym Sokół pokaże się z dobrej strony i wygra to spotkanie.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com