Juniorzy wracają z tarczą! Pogrom w Grodzisku!

Juniorzy młodsi Sokoła rozstrzelali się na dobre i w dzisiejszym spotkaniu aż dziewięciokrotnie zmuszali do kapitulacji bramkarza gospodarzy! Wynik 9:2 (5:2) w wyjazdowym meczu robi wrażenie, dzięki czemu na pewno pozostajemy na fotelu lidera rozgrywek, niezależnie od wyników innych drużyn. Bramki strzelali w dzisiejszym spotkaniu: Mateusz Rak (trzy), Bartłomiej Bandura (dwie), Sebastian Rodzeń (dwie) i Kamil Sidor (dwie).

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu juniorzy po 10 kolejkach mają 24 punkty (po 9 meczach). Wrażenie robi ogólny bilans bramkowy: 48:15. Najlepszym strzelcem Sokoła jest w tej chwili Mateusz Rak (17 trafień). Świetnymi statystykami strzeleckimi dysponują ponadto Bartłomiej Bałamut (13 goli) i Sebastian Rodzeń (12 goli). Po dzisiejszym meczu pierwsze dwa gole zapisały się na konto Kamila Sidora. W tym sezonie strzelali także Patryk Maksym, Jakub Chmiel i Bartłomiej Łuszczki (wszyscy po jednym trafieniu).

Grodziszczanka – TG Sokół 2:9 (2:5)

Bramki: M.Rak (10′, 32′, 34′), B.Bałamut (8′, 56′), S.Rodzeń (17′, 52′), K.Sidor (60′, 67′)

Skład TG Sokół: M.Batorowicz, K.Białek, K.Jakubiec, K.Sidor, P.Maksym, B.Maksym, M.Rak, S.Rodzeń, S.Olszowy, B.Bałamut, M.Rak. Na zmiany wchodzili: J.Szmyd, D.Gielarowski P.Ożóg, M.Sondej, J.Chmiel, M.Holdenmajer

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com