Juniorzy z finiszem w Białobrzegach!

Naszym młodzieżowcom pozostał już do zakończenia rozgrywek ostatni mecz, który rozegrają dzisiaj o 14:00 w Białobrzegach (z Brzegiem). Ekipa przeciwnika lokuje się na 4 miejscu, natomiast nam pozostało dokończyć sezon z kompletem zwycięstw. W związku z tym, że w przyszłym sezonie także będziemy rywalizować w kategorii juniorów starszych (tym razem już w Klasie Okręgowej) zapraszamy do gry w naszym zespole wszystkich zainteresowanych z roczników 1998 i młodszych, którzy w sezonie 2016/2017 chcieliby sprawdzić się na tle mocniejszych juniorskich drużyn.

Jesienią na własnym boisku lepszy był Sokół, ale trzeba przyznać, że łatwo nam nie było, bo nasi zawodnicy ostatecznie wygrali minimalnie 4:3. Tym razem zagramy jednak na boisku rywala, dlatego możemy być świadkami ciekawego i wyrównanego meczu. Rywale na wiosnę radzą sobie trochę słabiej niż jesienią (2 wygrane, 3 remisy, 3 porażki) i posiadają w tej rundzie ujemny bilans bramkowy 10:19, co jednak nie spowodowało większego spadku w tabeli, co nie oznacza, że możemy z góry przypisać sobie punkty. Na pewno dodatkową motywacją dla naszej drużyny jest fakt, że brakuje nam do stu strzelonych w bieżących rozgrywkach goli zaledwie sześciu trafień, co być może się dzisiaj uda i na pewno byłoby dobrym wyczynem, szczególnie, że tegoroczna łańcucka Klasa A liczy zaledwie 10 drużyn.

Juniorzy:

Brzeg BiałobrzegiTG Sokół Sokołów Małopolski

(dzisiaj, 14:00, w Białobrzegach)

Zbiórka zawodników: 12:40

Program 18. (ostatniej) kolejki Klasy A (juniorów starszych):

sobota (4 czerwca)
Brzeg Białobrzegi – TG Sokół Sokołów Małopolski (14:00)
Leśna Wólka Podleśna – Sitowianka Budy Łańcuckie (11:00)
Sawa Sonina – Start Brzóza Stadnicka (11:00)
Astra Medynia Głogowska – ŁKS Łukawiec (14:00)
Grom Handzlówka – Włókniarz Rakszawa (15:00)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com