Juniorzy z pozytywami, ale bez punktów

Nasi młodzieżowcy od początku próbowali operować w meczu z Rudnianką piłką i mimo braku zgrania (i gry w zupełnie nowym ustawieniu) Sokoły zagrały odważnie. W kilku sytuacjach nie zabrakło co prawda nerwowości i ostatecznie TGS przegrywa w Rudnej 2:0 (0:0), ale widzimy w grze naszych juniorów sporo plusów.

W pierwszej odsłonie swoją szansę na zmianę rezultatu miał Filip Baran, który próbował oszukać bramkarza gospodarzy strzałem z ostrego kąta (strzał został odbity). Skrajni obrońcy dobrze radzili sobie z atakami Rudnianki, a na pochwałę zasługuje postawa golkipera TGS – Kuby Raka. Po przerwie jednak Sokoły oddały inicjatywę rywalom, a nasi piłkarze ograniczali się do gry z kontry. Kolejny plus leci do Wojtka Jodłowskiego, który uspokoił grę zespołu w środku pola.

Rudnianka U-19 – TG Sokół U-19 2:0 (0:0)

Kadra (Sokół U-19): Kuba Rak – Filip Baran, Jakub Bembenek, Jakub Cisek, Krzysztof Frącz, Wojciech Jodłowski, Dominik Koziarz, Jakub Maruszak, Konrad Ożóg, Olaf Matuła, Kacper Rząsa, Michał Tyburczy, Franciszek Zdeb, Dariusz Kurasiński, Kacper Kustra, Jakub Rak, Kacper Szybisty, Hubert Drzał, Dawid Matuła

Swój mecz rozgrali też młodzicy, którzy musieli uznać wyższość drużyny z Brzozowa. Sokoły co prawda wyrównali stan meczu po golu Michała Wąsika, ale potem szala przechyliła się na korzyść Orzełków. Drugie trafinie dla TGS padło po trafieniu Karola Kucy.

Orzełki Brzozów U-13 – TG Sokół U-13 5:2 (3:1)

Bramki: Michał Wąsik (17′), Karol Kuca (57′)

Kadra (Sokół U-13): Sebastian Czyrek – Rafał Żołdak, Karol Kuca, Paweł Płoszaj, Łukasz Drelich, Filip Wrzos, Michał Wąsik, Marcin Bęben, Maksymilian Tyburczy, Patryk Partyka, Adam Kobylarz, Michał Cichoń

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com