Juniorzy zaimponowali skutecznością. Sitowianka rozbita na własnym boisku!

Mecz na szczycie juniorskiej Klasy A zapowiadał się na ciężką przeprawę. W praktyce jednak gospodarze rozegrali słabe spotkanie i przegrali z Sokołem aż 1:14 (0:5). Bramki w meczu zdobywali: Bartłomiej Bandura (osiem), Bartosz Mika (cztery), Sebastian Rodzeń i Bartłomiej Bałamut (po jednej). Dla gospodarzy honorowe trafienie zaliczył Daniel Krauz. Jest to z pewnością dobra informacja, ponieważ po porażce ŁKS Łukawiec Sokół umacnia się na prowadzeniu swojej grupy i posiada w tej chwili trzy punkty przewagi nad  kolejnymi trzema drużynami.

Na co wskazuje wynik, był to mecz do jednej bramki. Sokół przyjechał do Bud Głogowskich w zaledwie dwunastoosobowym składzie, co nie przeszkodziło rozpocząć festiwalu strzeleckiego. Do przerwy było już 5:0 dla naszego zespołu. Po zmianie stron goście stracili jeszcze 9 bramek, a jedyne, honorowe trafienie padło na 9:1 w 66 minucie meczu. Świetne statystyki po dzisiejszym meczu ma Bartłomiej Bandura i Bartosz Mika, którzy po 3 kolejce są dwójką najlepszych strzelców ligi. Mogło paść jeszcze więcej bramek, ale m.in. w jednej z sytuacji w sytuacji sam na sam idealnej szansy nie wykorzystał Jakub Szmyd.

Cieszymy się z wysokiego wyniku, a kolejnym meczem Sokoła będzie domowe spotkanie ze Startem Brzóza Stadnicka, który wygrał wczoraj w meczu z Włókniarzem 2:1. Spotkanie rozegramy w sobotę 19 września o 13:00. Tymczasem jeszcze dzisiaj seniorzy wyjadą po punkty do Rzeszowa na starcie z Resovią II.

Sitowianka Budy Łańcuckie – TG Sokół Sokołów Małopolski 1:14 (0:5)

Bramki: D.Krauz (66′) – Bartłomiej Bandura (3′, 12′, 31′, 41′, 51′, 71′, 72′, 82′), B.Mika (55′, 62′, 64′, 74′), S.Rodzeń (17′), B.Bałamut (86′)

Skład (Sitowianka): K.Kojder – M.Bartnik, W.Dyl, D.Krauz, M.Krzan, M.Kubis (70′ M.Malach), P.Kukulski (78′ M.Kojder), A.Lasek, T.Pelc (60′ K.Rachwał), J.Piwowarski, M.Wierzbicki

Skład (TG Sokół): H.Wilczak – M.Rak, K.Sidor, K.Jakubiec, B.Boguń, K.Berkowicz, D.Gielarowski, S.Rodzeń (46′ B.Mika), B.Bałamut, J.Szmyd, B.Bandura

Komplet wyników 3 kolejki Klasy A juniorów starszych:
Sitowianka Budy Łań. – TG Sokół Sokołów Małopolski 1:14 (0:5)
Brzeg Białobrzegi – Leśna Wólka Podleśna 2:3 (1:2)
Grom Handzlówka – Astra Medynia Głog. 1:2
Sawa Sonina – ŁKS Łukawiec 4:3 (3:0)
Start Brzóza Stad. – Włókniarz Rakszawa 2:1 (0:1)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com