Juniorzy ze Startem o 3 punkty!

Dzisiejszym rywalem sokołowskiej drużyny juniorów będzie drużyna Startu Brzóza Stadnicka, który jeszcze rok temu rywalizował z Sokołem w seniorskich rozgrywkach. Po bardzo wysokim zwycięstwie w Budach Łańcuckich apetyty co prawda wzrosły, ale możemy się spodziewać, że nie będzie to łatwy mecz dla naszych młodzieżowców. Faworytem będzie jednak drużyna z Sokołowa i oczywiście liczymy na kolejny komplet punktów! Mecz rozpocznie się o 13:00 na naszym stadionie. Zapraszamy! Zbiórka zawodników tradycyjnie na godzinę przed meczem, o godzinie 12:00.

Ekipa z Brzózy Stadnickiej, co pokazują ostatnie wyniki, nie pozwala sobie na szaleństwa. Jeśli wygrywa i przegrywa, to jedną bramką. Oprócz tego, a co z reguły rzadko ma miejsce w juniorskich rozgrywkach, Start zremisował w jednym ze swoich trzech spotkań, co łącznie (na dzień dzisiejszy) daje piłkarzom z Brzózy 4 punkty, remisowy bilans bramkowy 5:5 i 5 miejsce w lidze.

W poprzednim spotkaniu Start wygrał dość prestiżowy dla siebie mecz z Włókniarzem (u siebie, 2:1). W meczu z Leśną w Wólce Podleśnej padł remis 2:2, natomiast inauguracja sezonu zakończyła się dla juniorów starszych z Brzózy porażką 1:2 z naszym ubiegłotygodniowym rywalem – Sitowianką Budy Łańcuckie.

Ciekawostką może być fakt, że w ubiegłym sezonie Start posiadał już drużynę juniorów starszych, która w ubiegłorocznych rozgrywkach Klasy A zajęła 3 miejsce w lidze – tuż za Crasnovią Krasne i Sawą Sonina.

Jest szansa na to, by po dzisiejszym meczu umocnić się na prowadzeniu w lidze i po raz kolejny poprawić swoje statystyki strzeleckie. Liczymy na to, że własne boisko będzie w tym przypadku naszym atutem i po raz kolejny Sokół zdobędzie trzy punkty!

JS: TG Sokół Sokołów Małopolski – Start Brzóza Stadnicka

(dzisiaj, 13:00, w Sokołowie)

Zbiórka zawodników: 12:00

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com