Juniorzy starsi Sokoła rozegrają jutro swój pierwszy mecz sparingowy. Rywalem będzie drużyna zza miedzy – Orzeł Wólka Niedźwiedzka. Juniorzy Orła na co dzień występują w Klasie A, gdzie w swojej grupie lokują się po jesieni na piątym miejscu. Możliwe, że drużyna juniorów młodszych zostanie wsparta przez nieco starszych kolegów, którzy mają za sobą grę w seniorskim zespole z Wólki Niedźwiedzkiej. Dodatkowym atutem naszego jutrzejszego rywala będzie boisko, bo to na stadionie Orła dojdzie do przedwiosennej konfrontacji obu zespołów. Początek spotkania w niedzielę o 11:00. Zbiórka zawodników o 10:00 na stadionie Sokoła.

Orzeł rozpoczął przygotowania do rundy rewanżowej nieco wcześniej niż podopieczni Piotra Codello i już zdążył rozegrać pierwszy mecz kontrolny. Ten zakończył się remisem 3:3, a przeciwnikiem zespołu z naszej gminy była wtedy Azalia Brzóza Królewska. Z kolei w jutrzejszym spotkaniu motywacji zabraknąć nie powinno (przypominając sobie ostatnie mecze derbowe drużyn seniorów Sokoła i Orła). Liczymy na dobre widowisko i to, że sparing zaprocentuje na wiosnę w lidze!

Sparing (juniorzy starsi):

Orzeł Wólka NiedźwiedzkaTG Sokół Sokołów Małopolski

(jutro, 11:00, w Wólce Niedźwiedzkiej)

Zbiórka zawodników: 10:00 na stadionie Sokoła

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com