Juniorzy zwyciężają na koniec

Solidnym zwycięstwem kończą rundę jesienną nasi juniorzy, którzy w dzisiejszym spotkaniu pokonali Stal Łańcut 4:0 (1:0). Bramki zdobywali dzisiaj: Kamil Sidor, Sebastian Rodzeń i Mateusz Rak (dwie). Tym samym nasz młody zespół z 30 punktami na koncie pozostał w czubie tabeli. Teraz pora na zasłużony odpoczynek dla naszych młodzieżowców. Oby na wiosnę było jeszcze lepiej! Pragniemy przy okazji podziękować Zakładom Mięsnym Małopolska i Pizza Grande za ufundowanie poczęstunku dla naszych juniorów młodszych!

Wypada pochwalić naszą drużynę za to, że w dobrym stylu pokonała roślejszych młodzieżowców z Łańcuta. Dobry mecz zagrał również Mateusz Batorowicz, który pewnie interweniował, gdy do głosu dochodziła Stal. Warto dodać, że dwukrotnie piłka uderzała w poprzeczkę bramki ratując tym samym zawodników z Łańcuta przed stratą gola. Nie przeszkodziło to jednak młodym Sokołom w zaaplikowaniu rywalowi czterech bramek. W międzyczasie czekamy na wynik meczu Pogoń Leżajsk – Izolator Boguchwała. To od wyniku tego meczu uzależnione jest, czy Sokół zakończy jesień na fotelu lidera, czy też wice-lidera.

Dyskusja meczowa (forum)

JM: TG Sokół – Stal Łańcut 4:0 (1:0)

Bramki: K.Sidor (25′), S.Rodzeń (50′), M.Rak (77′, 80′)

Skład: M.Batorowicz, K.Sidor, K.Jakubiec, K.Białek, R.Grochala, P.Maksym, B.Bałamut, S.Rodzeń, M.Holdenmajer, B.Śliż, S.Olszowy. Na zmiany wchodzili: M.Rak, D.Gielarowski, M.Rak, B.Maksym, J.Chmiel

[leagueengine_show_season_match lid=37 sid=38 mid=1217]

[leagueengine_show_season_matches lid=37 sid=38 type=all start=2014-11-08 end=2014-11-09 date=show time=show order=ASC text_date=Data text_time=Godzina text_home=Dom text_away=Wyjazd text_score=Wynik]

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com