Jutro przeciwnikiem KS Dąbrówki!

Jutro nastąpi dalszy ciąg ligowych emocji, a nas będzie interesowało najbardziej sobotnie spotkanie w Dąbrówkach, gdzie o 17:00 Sokół zmierzy się z miejscowym Klubem Sportowym. Jest to nasz sąsiad w ligowej tabeli i powinna to być dodatkowa motywacja dla naszych zawodników, aby zgarnąć pełną pulę. W rozwinięciu krótka historia potyczek między TGS i zespołem z Dąbrówek. Zbiórka o godzinie 15:30.

Podłańcuckie Dąbrówki, a właściwie klub z tej miejscowości posiada stosunkowo krótką historię. Został założony w 1965 roku jako LKS Dąbrówki, później znany jako Wisłok Dąbrówki, by w końcu przybrać nazwę sponsora – CCC. Co najciekawsze, jeszcze w sezonie 2003/04 drużyna z Dąbrówek występowała w Klasie B, jednak od września 2006 roku zespół ten nieprzerwanie odbywa spotkania w Klasie Okręgowej. Z tego też powodu nasz zespół kilkukrotnie mierzył się z Wisłokiem/CCC Dąbrówki. Bilans spotkań wyglądał dobrze z wyjątkiem sezonu 2008/09, w którym Sokół pożegnał się z ligą. W historii spotkań obu drużyn zanotowano zaledwie jeden remis, dwa zwycięstwa Sokoła i trzy Dąbrówek. Bilans bramkowy 7:9 na korzyść KS Dąbrówki. Czas nieco poprawić bilans. Okazja do tego pojawi się już jutro!

2006/07:
Wisłok Dąbrówki – TG Sokół 1:1
TG Sokół – Wisłok Dąbrówki 2:1
2007/08
Wisłok Dąbrówki – TG Sokół 2:1
TG Sokół – Wisłok Dąbrówki 2:0
2008/09
TG Sokół – KS Dąbrówki 1:2
KS Dąbrówki – TG Sokół 3:0

 

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
9 odpowiedzi
 1. endriu

  Żeby znów jakieś głupie bramki nie wpadły.Bramkarz pełna mobilizacja a obrona nie chlać nic dzisiaj.

 2. Franek

  1 0 w pałe:D
  Ciekawe co redaktor napisze o tym meczu:D
  Kompletne dno, za to dobry kabaret:D
  Brawa dla bramkarza który obudził się po obronie karnego i to chyba jedyny pozytyw meczu:)
  PS: Karol innych opierdal…. a na siebie czemu nie popatrzysz???? Bądź Ty bezbłędny a będziesz miał prawo do darcia się cały czas na meczu!!!
  Aż się słuchać nie chce twojego wycia!!!

  Dziękuje dobranoc

   1. ana

    1 min poprzeczka, 25 strzał kołodzieja , dobita dżadzy i lolka, gdyby to weszło mecz inaczej by się ułozył

 3. janooo

  Z Piastem będą baty niestety.To z kim tu wygrywać?Oj chyba szykuje się miejsce w ogonie tabeli.I zaś w przyszłym sezonie zagramy w klasie A a Orzeł z Wólki znów awansuje.I tak wokoło.Widocznie nie zasługujemy żeby grać wyżej niż w A klasie.Ale można się pocieszyć że w Łańcucie też taka kicha a miasto dużo większe.