Już tylko miesiąc do startu ligi

Zimowa aura co prawda w tej chwili niewiele na to wskazuje, ale do wznowienia rozgrywek Klasy Okręgowej pozostały ostatnie tygodnie. Przedstawiamy terminarz domowych spotkań Sokoła.

Spotkania domowe

vs Wisłok Czarna (sobota, 27 marca, 15:00)
vs Strug Tyczyn (niedziela, 11 kwietnia, 16:00)
vs Orzeł Wólka Niedźwiedzka (niedziela, 25 kwietnia, 16:00)
vs Czarni Czudec (niedziela, 9 maja, 16:00)
vs Start Brzóza Stadnicka (środa, 19 maja, 17:00)
vs Błażowianka (niedziela, 23 maja, 17:00)
vs KS Zaczernie (środa, 2 czerwca, 17:00)
vs KS Przybyszówka (niedziela, 13 czerwca, 17:00)

Większość z naszych rywali ustaliła już własne terminarze, które w tej chwili przedstawiają się tak:

Spotkania wyjazdowe

vs Błękit Żołynia (niedziela 21 marca, 14:00) – 22,1 km
vs Jedność Niechobrz (3 kwietnia, 15:00) – 39,6 km
vs KS Stobierna (sobota 17 kwietnia, 16:00) – 12,1 km
vs Strumyk Malawa (niedziela 2 maja, 12:00) – 31,3 km
vs Sawa Sonina (niedziela 16 maja, 16:00) – 27,5 km
vs Stal II Rzeszów (sobota, 29 maja, 14:30) – 30,5 km
vs Bratek Bratkowice (niedziela, 6 czerwca, 12:00) – 38,9 km
vs Włókniarz Rakszawa (środa, 16 czerwca, 17:00) – 14,5 km
vs Stal Łańcut (niedziela, 20 czerwca, 17:00) – 25,2 km
vs Aramix Niebylec (sobota, 26 czerwca, 17:00) – 56,3 km

Pełny harmonogram

MARZEC 2021

22. Błękit Żołynia – TG Sokół (niedziela 21 marca, 14:00)
23. TG Sokół – Wisłok Czarna (sobota, 27 marca, 15:00)

KWIECIEŃ 2021

24. Jedność Niechobrz – TG Sokół (sobota 3 kwietnia, 15:00)
25. TG Sokół – Strug Tyczyn (niedziela, 11 kwietnia, 16:00)
26. KS Stobierna – TG Sokół (sobota 17 kwietnia, 16:00)
27. TG Sokół – Orzeł Wólka Niedźwiedzka (niedziela, 25 kwietnia, 16:00)

MAJ 2021

28. Strumyk Malawa – TG Sokół (niedziela 2 maja, 12:00)
29. TG Sokół – Czarni Czudec (niedziela, 9 maja, 16:00)
30. Sawa Sonina – TG Sokół (niedziela 16 maja, 16:00)
31. TG Sokół – Błażowianka (niedziela, 23 maja, 17:00)
32. Stal II Rzeszów – TG Sokół (sobota, 29 maja, 14:30)

CZERWIEC 2021

33. TG Sokół – KS Zaczernie (środa, 2 czerwca, 17:00)
34. Bratek Bratkowice – TG Sokół (niedziela, 6 czerwca, 12:00)
35. TG Sokół – KS Przybyszówka (niedziela, 13 czerwca, 17:00)
36. Włókniarz Rakszawa – TG Sokół (środa, 16 czerwca, 17:00)
37. Stal Łańcut – TG Sokół (niedziela, 20 czerwca, 17:00)
38. Aramix Niebylec – TG Sokół (sobota, 26 czerwca, 17:00)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com

Dodaj odpowiedź