Kalendarz Sokoła na rok 2014!

Podobnie jak w latach ubiegłych, prezentujemy Wam projekt klubowego kalendarza, tym razem na rok 2014. Zachęcamy do wspierania inicjatywy związanej z kalendarzem, który od dawna wspiera działalność klubu z naszego miasta. Wszystkie zainteresowane reklamą na kalendarzu firmy prosimy o kontakt telefoniczny: 664-467-614 (prezes Mateusz Szot) bądź mailowy: tgsokol1904@gmail.com

Tegoroczna edycja kalendarza jest wyjątkowa – w przyszłym roku będziemy obchodzić 120-lecie powstania gniazda Towarzystwa Gimnastycznego w Sokołowie oraz 110-lecie klubu sportowego, dlatego też w tle kalendarza znaleźć można zarówno zdjęcia aktualne, jak i te związane z wieloletnią historią zmagań naszych piłkarzy. Sam projekt może jeszcze ulec nieznacznym modyfikacjom.

Pełny podgląd projektu poniżej:

kalendarztgsokolnastrone

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
4 odpowiedzi
 1. staszek chuchla

  Ogólnie jest OK ale:
  Kilka uwag do kalendarza:
  -trochę za ubogi
  -stare zdjęcia juniorów,przecież wiedzieliście że wydajecie kalendarz,trzeba było skrzyknąć wszystkich juniorów i zrobić profesjonalne stopniowane zdjęcie całej kadry
  -zdjęcie seniorów stare,nie wszyscy zawodnicy są na nim,stoją byle jak,jeden patrzy tu drugi tam,przecież można było przed którymś meczem zrobić naprawdę profesjonalne zdjęcie z całą kadrą,jak ma to miejsce w normalnych klubach,tło do zdjęcia na pewno nie z naszego stadionu,czyżbyśmy się wstydzili pięknego obiektu?czy brakło miejsca na nim do zrobienia zdjęcia?
  -bardziej eksponowana powinna być nazwa TG Sokół, Sokołów Małopolski mniejszą czcionką

  1. RyanTG

   Panie Staszku, zdjęcia juniorów są z samej końcówki sezonu 2012/13 (a więc znowu nie takie stare).

   Był taki pomysł, żeby zwołać wszystkich zawodników (zarówno seniorów jak i juniorów) jednocześnie. Wtedy się nie udało. Podobnie z kadrą seniorów. Podejrzewam, że teraz byłoby ciężko o zebranie wszystkich do wspólnego zdjęcia, ale zobaczę, może jeszcze coś uda się z tym zrobić, bo jest jeszcze trochę czasu. Tło pochodzi z meczu z Grodziszczanką w Grodzisku. I to nie dlatego, że ktoś wstydzi się stadionu w Sokołowie. Z innego prostego powodu – mecze domowe Sokół grywał przeważnie w czerwonych strojach, a nie biało-niebieskich “pasiakach”.

   Planuję jeszcze dopracować sam projekt i dodać kilka zdjęć poza tymi trzema.

   Pozdrawiam.

    1. RyanTG

     Można wykombinować zdjęcie, chociaż o 18 może być już trochę za ciemno. Najwyżej ustali się godzinę i dzień tak, żeby wszystkim pasowało tak żeby było jeszcze jasno.