Karol Nowak jesiennym liderem klasyfikacji strzelców!

Napastnik Sokoła – Karol Nowak z 15 golami na koncie został samodzielnym liderem wśród strzelców rzeszowskiej Klasy Okręgowej! Tuż za nim plasuje  się Mateusz Walkowicz (Wisłok Czarna, 14 goli) i Sylwester Koba (Grodziszczanka, 12 goli). Tuż za podium znaleźli się Mateusz Dec (Głogovia), który wpisywał się na listę strzelców 11 razy. Rywalizacja o tytuł króla strzelców może być więc na wiosnę niesamowicie ciekawa. Wśród pozostałych Sokołów najlepszą skutecznością popisywali się Piotr Codello i Tomasz Brzychczy (po 5 goli), Piotr Darocha (4 trafienia), Mateusz Rak (3), Michał Uram i Bartłomiej Bandura (2). Po jednym golu maja na koncie Michał Bal, Bartosz Mika i Kacper Nowak. Łącznie w 15 kolejkach skuteczne strzały oddało aż 153 zawodników ze wszystkich klubów naszej ligi. Pełna klasyfikacja w rozwinięciu.

Lp.ZawodnikBramki
Lp.ZawodnikBramki
1.Karol Nowak (TG Sokół)15
2.Mateusz Walkowicz (Wisłok Czarna)14
3.Sylwester Koba (Grodziszczanka)12
4.Mateusz Dec (Głogovia)11
5.Kamil Hejnig (Bratek)
Artur Kadłubkiewicz (Głogovia)
Paweł Kędzierski (Grodziszczanka)
Paweł Pałys (Wisłok Strzyżów)
Victor Kossak (Sawa Sonina)
7
10.Wojciech Kruczek (Błażowianka)
Paweł Czaja (Bratek)
Kamil Pukała (Trzebownisko)
Łukasz Gorczyca (Wisłok Strzyżów)
Adrian Tokarz (Strumyk)
6
15.Tomasz Brzychczy (TG Sokół)
Piotr Codello (TG Sokół)
Dawid Kamiński (Trzebownisko)
Bartosz Bereś (Głogovia)
Bartłomiej Wawrzaszek (Wisłok Czarna)
Kamil Adamczak (Wisłok Strzyżów)
Kamil Kawa (Głogovia)
Damian Ćwikła (Strumyk)
Kamil Słoma (Resovia II)
Tomasz Patryn (Dąbrówki)
Mirosław Kmiotek (Resovia II)
Dariusz Szeliga (Astra)
Rafał Łoboda (Bratek)
5
28.Piotr Darocha (TG Sokół
Konrad Stępień (Astra)
Bartosz Kuśnierz (Błażowianka)
Sławomir Majewski (Wisłok Strzyżów)
Dawid Jucha (Stobierna)
Paweł Kloc (Trzebownisko)
Jakub Krok (Wisłok Strzyżów)
Grzegorz Bułaś (Astra)
Jakub Pantoł (Dynovia)
Andrzej Przeszło (Grodziszczanka)
Dariusz Woźniak (Sawa Sonina)
Piotr Lech (Dąbrówki)
Patryk Dworak (Stobierna)
Adam Kamiński (Stobierna)
4
42.Mateusz Rak (TG Sokół)
Michał Jaśkiewicz (Głogovia)
Mateusz Kozicki (Strumyk)
Michał Bąba (Wisłok Czarna)
Maciej Grad (Sawa Sonina)
Marcin Warchoł (Wisłok Strzyżów)
Dawid Bieniasz (Resovia II)
Kamil Jakubowski (Stobierna)
Paweł Rebizak (Dynovia)
Paweł Ślęzak (Astra)
Piotr Miazga (Grodziszczanka)
Adam Bukała (Przybyszówka)
3
54.Michał Uram (TG Sokół)
Bartłomiej Bandura (TG Sokół)
Sławomir Wyskiel (Błażowianka)
Bartosz Nosek (Bratek)
Tomasz Hadam (Dynovia)
Marcin Pałys (Grodziszczanka)
Andrzej Błotni (Grodziszczanka)
Bartosz Kozicki (Strumyk)
Marcin Micał (Astra)
Arkadiusz Duda (Grodziszczanka)
Dawid Wnęk (Grodziszczanka)
Mateusz Pizło (Przybyszówka)
Kamil Kmiotek (Resovia II)
Dominik Pikiel (Resovia II)
Mateusz Kurzeja (Sawa Sonina)
Damian Graczyk (Sawa Sonina)
Paweł Bróż (Wisłok Czarna)
Sylwester Duda (Grodziszczanka)
Grzegorz Lekki (Sawa Sonina)
Karol Skuba (Resovia II)
Piotr Kruczek (Błażowianka)
Przemysław Tomaka (Trzebownisko)
Bartłomiej Tomasik (Trzebownisko)
Konrad Panek (Trzebownisko)
Sławomir Śliwa (Wisłok Strzyżów)
Hubert Serwatka (Błażowianka)
Wojciech Piechowiak (Wisłok Strzyżów)
Mariusz Bazylak (Przybyszówka)
Przemysław Kanach (Błażowianka)
Michał Kojder (Strumyk)
Arkadiusz Całka (Dąbrówki)
Łukasz Lepionka (Stobierna)
Radosław Salwach (Resovia II)
Wojciech Pawełek (Wisłok Czarna)
Andrzej Jurek (Astra)
2
89.Michał Bal (TG Sokół)
Bartosz Mika (TG Sokół)
Kacper Nowak (TG Sokół)
Tomasz Ostafiński (Błażowianka)
Kamil Kurowski (Bratek)
Michał Bednarz (Bratek)
Mikołaj Wojdyło (Dynovia)
Bartłomiej Domin (Dynovia)
Jakub Bednarz (Głgoovia)
Artur Żmuda (Głogovia)
Marcin Szmuc (Grodziszczanka)
Adrian Bosak (Grodziszczanka)
Damian Bieda (Strumyk)
Karol Krzeczkowski (Strumyk)
Sebastian Sitek (Przybyszówka)
Robert Guzek (Przybyszówka)
Paweł Kloc II (Przybyszówka
Bartłomiej Dworak
Miłosz Kowalski ((Resovia II)
Grzegorz Woźniak (Sawa Sonina)
Patryk Burak (Sawa Sonina)
Kamil Płonka (Trzebownisko)
Mateusz Surowiec (Trzebownisko)
Michał Pasierb (Wisłok Czarna)
Paweł Grodzicki (Wisłok Czarna)
Michał Durek (Wisłok Strzyżów)
Szymon Wójtowicz (Wisłok Strzyżów)
Damian Grodzki (Wisłok Strzyżów)
Damian Hejnig (Bratek)
Karol Kotwica (Dąbrówki)
Hubert Kuca (Stobierna)
Damir Mehmedović (Dynovia)
Sebastian Dobosz (Sawa Sonina)
Jakub Ząbek (Wisłok Czarna)
Albert Szpunar (Sawa Sonina)
Dawid Baran (Sawa Sonina)
Mariusz Maksymiak (Bratek)
Piotr Kuczma (Przybyszówka)
Adam Kojder (Przybyszówka)
Kamil Jagusiak (Stobierna)
Damian Czerski (Resovia II)
Piotr Gaca (Strumyk)
Mateusz Wierzbicki (Dąbrówki)
Szymon Paczocha (Sawa Sonina)
Krzysztof Furdak (Stobierna)
Konrad Panek (Resovia II)
Paweł Szczawiński (Dynovia)
Mateusz Stafa (Wisłok Czarna)
Paweł Bartoszek (Dąbrówki)
Maciej Hodur (Dąbrówki)
Krystian Baran (Wisłok Strzyżów)
Mateusz Ataman (Stobierna)
Hubert Put (Resovia II)
Kamil Antonik (Resovia II)
Maciej Staroń (Głogovia)
Janusz Winiarz (Dynovia)
Mateusz Szwagiel (Trzebownisko)
Kacper Kopeć (Przybyszówka)
Jan Pelc (Resovia II)
Łukasz Płonka (Stobierna)
Kamil Pindak (Dynovia)
Marcin Sobkowicz (Błażowianka)
Tomasz Machej (Trzebownisko)
Bartłomiej Bać (Astra)
Paweł Hejnig (Bratek)
1
About the author

rafal.koziarz@gmail.com

Leave a Reply