Karol Nowak wygrywa głosowanie!

Kapitan drużyny seniorów i jej najlepszy strzelec – Karol Nowak został wybrany przez internautów najlepszym zawodnikiem rundy – zdobył łącznie 89 głosów, wygrywając o zaledwie 2 głosy z Marcinem Darochą – doświadczonym obrońcą (niegdyś napastnikiem) sokołowskich drużyn. Co najciekawsze, Karol był przez długi czas zdecydowanym liderem głosowania i choć na kilka dni stracił prowadzenie na rzecz Marcina Darochy, to ostatecznie wygrał nasze głosowanie. Wśród zawodników młodzieżowych zdecydowanie wygrał Bartłomiej Bandura, który zdobył 84 głosy. Zwycięzcom gratulujemy! : ) I dziękujemy za prawie pół tysiąca głosów.

[poll id=”4″]

[poll id=”5″]

W czołówce głosowania na najlepszego seniora znaleźli się: Karol Nowak (89), Marcin Darocha (87), Bartłomiej Bandura (50), Łukasz Dec (32) i Piotr Darocha (31). Wśród głosowania na najlepszego młodzieżowca w ekipie seniorów czołowa trójka przedstawia się następująco: Bartłomiej Bandura (84), Bartosz Mika (49) i Krystian Dec (44),

Wypada wierzyć w uczciwe głosowanie, chociaż nie obyło się bez prób intensywnej pomocy swoim ulubieńcom. : ) Wyniki należy rzecz jasna potraktować jako zabawę, którą będzie można powtórzyć także po zakończeniu rundy wiosennej 2014/15.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com