Karol zawiesił wysoko poprzeczkę!

Sezon, który właśnie minął będzie dla nas wyjątkowy z kilku powodów. Jednym z nich będzie wyczyn naszego kapitana – Karola Nowaka, który jeszcze 2 lata temu przekroczył barierę stu strzelonych dla Sokoła bramek. Po niedzielnym meczu z Dynovią, w którym sokołowski snajper wpisał się na listę strzelców aż 5-krotnie, strzelecki licznik przekroczył 150 trafień! I jest to z pewnością najlepszy wynik w historii naszego klubu. Warto dodać, że w tym sezonie wychowanek Sokoła aż 32 razy pokonał bramkarza rywali, co zapewniło mu nie tylko pewną wygraną w klasyfikacji na króla strzelców, ale też status jednego z najbardziej wartościowych zawodników rzeszowskiej Klasy Okręgowej. Karolowi życzymy kolejnych bramek, pobijania następnych rekordów, ale też tego, by w przyszłości (oczywiście jako kapitan zespołu) świętował z nami awans do IV ligi!

Wierzymy, że w przyszłości śladem naszego kapitana pójdą kolejni nasi zawodnicy, którzy będą mieli za zadanie ścigać swojego starszego kolegę z drużyny w strzeleckich klasyfikacjach. Sam Karol aktywnie bierze też udział w szkoleniu młodych Sokołów. A wszystko za sprawą tego, że jako trener prowadzi od kwietnia tego roku najmłodszą grupę naszej piłkarskiej Akademii (U-6), w której na co dzień trenuje już grupa 24 młodych piłkarzy, a sama liczba sześciolatków wciąż się powiększa. 🙂

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com