Klasyfikacja strzelców (po 12 kolejce)

W dalszym ciągu z dużą przewagą nad kolejnymi strzelcami lideruje Kamil Kurowski z Bratka Bratkowice. Swoje lokaty poprawili dwaj najskuteczniejsi piłkarze Sokoła – Karol Nowak (7 bramek) oraz Łukasz Nizioł, który ustępuje kapitanowi Sokoła zaledwie jednym trafieniem. Pełna klasyfikacja w rozwinięciu.

PEŁNA KLASYFIKACJA:

11 bramek:

K.Kurowski (Bratek)


7 bramek:

K.Nowak (TG Sokół), B.Tomasik (Trzebownisko), K.Pastuła (Zabajka), P.Rebizak (Dynovia)


6 bramek:

Ł.Nizioł (TG Sokół), M.Bąba (Orzeł), P.Baran (Jedność), G.Woźniak (Jawor), G.Bułaś (Astra),


5 bramek:

P.Oliwa (Wisłok), A.Szylar (Orzeł), P.Lech (Dąbrówki), P.Płoszaj (Grodziszczanka), A.Babka (Dąbrówki), D.Grzebyk (Jedność), D.Jucha (Stobierna)


4 bramki:

N.Opoń (Orzeł), R.Klimek (Jedność), M.Bednarz (Bratek)


3 bramki:

B.Bandura (TG Sokół), B.Wiśniewski (Stobierna), P.Miazga (Grodziszczanka), M.Krasoń (Orzeł), P.Panek (Start), K.Cyrek (Trzebownisko), M.Worosz (Jedność), M.Mularczyk (Jedność), P.Pałys (Wisłok), D.Pałys (Resovia II), M.Szmuc (Grodziszczanka), K.Pukała (Trzebownisko), W.Leja (Jawor), A.Bosak (Grodziszczanka), P.Kędzierski (Grodziszczanka)


2 bramki:

M.Bal (TG Sokół), K.Kołodziej (TG Sokół), Ł.Rzeszutek (Astra), M.Hejnig (Bratek), K.Myćka (Grodziszczanka), P.Bróż (Jawor), K.Gwizdak (Jawor), M.Lelek (Jedność), J.Ząbkiewicz (Resovia II), P.Róg (Resovia II), K.Jagusiak (Stobierna), A.Szaro (Wisłok), J.Pantoł (Dynovia), A.Duda (Grodziszczanka), M.Madera (Jedność), P.Lib (Jedność), S.Motyl (Stal II), M.Leja (Start), I.Wójtowicz (Start), K.Furdak (Stobierna), J.Krok (Wislok), M.Siciarz (Zabajka), B.Kozicki (Zabajka), T.Czarnota (Jawor), M.Siry (Dynovia), S.Dziedzic (Resovia II), Ł.Lepionka (Stobierna), B.Domin (Dynovia), M.Szczepański (Dynovia), P.Hejnig (Bratek)


1 bramka

P.Darocha (TG Sokół). M.Mierzwa (Astra), K.Kot (Astra), M.Syrda (Astra), R.Łoboda (Bratek), P.Świst (Bratek), J.Białek (Bratek), M.Gwizdak (Dąbrówki), T.Patryn (Dąbrówki), D.Sądelski (Dąbrówki), J.Tomczyk (Dąbrówki), J.Winiarz (Dynovia), P.Tarnawski (Dynovia), A.Goleś (Dynovia), S.Kłeczek (Jedność), M.Buda (Jedność), M.Bełz (Resovia II), Mołdoch (Resovia II), B.Zuchowski (Resovia II), B.Sadecki (Resovia II), K.Skuba (Resovia II), A.Gil (Stal II), B.Daszyk (Stal II), Woźniak (Stal II), Kitor (Stal II), K.Wójcik (Stal II), M.Antkiewicz (Stal II), Wilk (Stal II), Czyż (Stal II), M.Brusik (Start), T.Zdanowicz (Start), M.Sobuś (Start), K.Brudniak (Start), Ł.Płonka (Stobierna), A.Drzał (Stobierna), D.Stec (Trzebownisko), M.Tomasik (Trzebownisko), W.Piechowiak (Wisłok), S.Kozak (Wisłok), K.Draga (Wisłok), Róg (Wisłok), P.Lewicki (Zabajka), S.Kłeczek (Zabajka), P.Kłeczek (Zabajka), Ł.Głuch (Zabajka), T.Sondej (Zabajka), W.Górny (Zabajka), T.Chruściel (Zabajka), R.Leja (Grodziszczanka), Szymański (Stal II), H.Wiącek (Jawor), P.Worek (Trzebownisko), M.Rzeszutek (Orzeł), Włodyka (Wisłok), Chodur (Dąbrówki), P.Ślęzak (Astra), Piątek (Trzebownisko), Tomaka (Trzebownisko), Przeszło (Grodziszczanka), M.Panek (Stal II), Ł.Kalandyk (Jedność), Różak (Resovia II), Karnas (Stal II), Pawełek (Stal II), Kryla (Grodziszczanka), K.Jakubowski (Stobierna)

About the author

rafal.koziarz@gmail.com

Leave a Reply