Klasyfikacja strzelców (po 13 kolejce)

Klaruje się klasyfikacja strzelców rzeszowskiej Klasy Okręgowej. Na prowadzeniu pozostaje Kamil Kurowski, który w ostatnim spotkaniu zdobył dwa gole (razem 13). Jedną bramkę nadrobił do aktualnego lidera gracz Sokoła – Karol Nowak, który w meczu z Bratkiem popisał się hat-trickiem (łącznie 10 bramek). Na podium wskoczył Bartłomiej Tomasik (LKS Trzebownisko), który trafiał w tym sezonie już dziewięciokrotnie. Pełna klasyfikacja w rozwinięciu.

PEŁNA KLASYFIKACJA:

13 bramek:

K.Kurowski (Bratek)


10 bramek:

K.Nowak (TG Sokół)


 9 bramek:

B.Tomasik (Trzebownisko)


8 bramek:

P.Rebizak (Dynovia)


7 bramek:

K.Pastuła (Zabajka), M.Bąba (Orzeł), P.Lech (Dąbrówki), P.Płoszaj (Grodziszczanka)


6 bramek:

Ł.Nizioł (TG Sokół), P.Baran (Jedność), G.Woźniak (Jawor), G.Bułaś (Astra), A.Szylar (Orzeł), D.Grzebyk (Jedność)


5 bramek:

P.Oliwa (Wisłok), A.Babka (Dąbrówki), D.Jucha (Stobierna)


4 bramki:

N.Opoń (Orzeł), R.Klimek (Jedność), M.Bednarz (Bratek), M.Worosz (Jedność), D.Pałys (Resovia II), K.Pukała (Trzebownisko)


3 bramki:

B.Bandura (TG Sokół), B.Wiśniewski (Stobierna), P.Miazga (Grodziszczanka), M.Krasoń (Orzeł), P.Panek (Start), K.Cyrek (Trzebownisko), M.Mularczyk (Jedność), P.Pałys (Wisłok), M.Szmuc (Grodziszczanka), W.Leja (Jawor), A.Bosak (Grodziszczanka), P.Kędzierski (Grodziszczanka), I.Wójtowicz (Start), J.Pantoł (Dynovia), J.Krok (Wislok)


2 bramki:

M.Bal (TG Sokół), K.Kołodziej (TG Sokół), Ł.Rzeszutek (Astra), M.Hejnig (Bratek), K.Myćka (Grodziszczanka), P.Bróż (Jawor), K.Gwizdak (Jawor), M.Lelek (Jedność), J.Ząbkiewicz (Resovia II), P.Róg (Resovia II), K.Jagusiak (Stobierna), A.Szaro (Wisłok), A.Duda (Grodziszczanka), M.Madera (Jedność), P.Lib (Jedność), S.Motyl (Stal II), M.Leja (Start), K.Furdak (Stobierna), M.Siciarz (Zabajka), B.Kozicki (Zabajka), T.Czarnota (Jawor), M.Siry (Dynovia), S.Dziedzic (Resovia II), Ł.Lepionka (Stobierna), B.Domin (Dynovia), M.Szczepański (Dynovia), P.Hejnig (Bratek), T.Patryn (Dąbrówki), P.Ślęzak (Astra), S.Lepionka (Stobierna)


1 bramka

P.Darocha (TG Sokół). M.Mierzwa (Astra), K.Kot (Astra), M.Syrda (Astra), R.Łoboda (Bratek), P.Świst (Bratek), J.Białek (Bratek), M.Gwizdak (Dąbrówki), D.Sądelski (Dąbrówki), J.Tomczyk (Dąbrówki), J.Winiarz (Dynovia), P.Tarnawski (Dynovia), A.Goleś (Dynovia), S.Kłeczek (Jedność), M.Buda (Jedność), M.Bełz (Resovia II), Mołdoch (Resovia II), B.Zuchowski (Resovia II), B.Sadecki (Resovia II), K.Skuba (Resovia II), A.Gil (Stal II), B.Daszyk (Stal II), Woźniak (Stal II), Kitor (Stal II), K.Wójcik (Stal II), M.Antkiewicz (Stal II), Wilk (Stal II), Czyż (Stal II), M.Brusik (Start), T.Zdanowicz (Start), M.Sobuś (Start), K.Brudniak (Start), Ł.Płonka (Stobierna), A.Drzał (Stobierna), D.Stec (Trzebownisko), M.Tomasik (Trzebownisko), W.Piechowiak (Wisłok), S.Kozak (Wisłok), K.Draga (Wisłok), Róg (Wisłok), P.Lewicki (Zabajka), S.Kłeczek (Zabajka), P.Kłeczek (Zabajka), Ł.Głuch (Zabajka), T.Sondej (Zabajka), W.Górny (Zabajka), T.Chruściel (Zabajka), R.Leja (Grodziszczanka), Szymański (Stal II), H.Wiącek (Jawor), P.Worek (Trzebownisko), M.Rzeszutek (Orzeł), Włodyka (Wisłok), Chodur (Dąbrówki), Piątek (Trzebownisko), Tomaka (Trzebownisko), Przeszło (Grodziszczanka), M.Panek (Stal II), Ł.Kalandyk (Jedność), Różak (Resovia II), Karnas (Stal II), Pawełek (Stal II), Kryla (Grodziszczanka), K.Jakubowski (Stobierna), Kmiotek (Resovia II), Kowalski (Resovia II), M.Frączek (Orzeł), Śliwa (Wisłok)

About the author

rafal.koziarz@gmail.com

Leave a Reply