Klasyfikacja strzelców po 7 kolejkach

W rozwinięciu przedstawiamy klasyfikację najlepszych strzelców rzeszowskiej Klasy Okręgowej (po siedmiu ligowych kolejkach). Na prowadzeniu znajduje się Kamil Kurowski z Bratka Bratkowice, który ma na koncie 7 trafień.

Klasyfikacja może zawierać pewne błędy. Ewentualne poprawki można zgłaszać w komentarzach.

7 bramek:
K.Kurowski (Bratek)

6 bramek:
B.Tomasik (Trzebownisko)

5 bramek:
K.Pastuła (Zabajka), P.Oliwa (Wisłok)

4 bramki:
N.Opoń (Orzeł), M.Bąba (Orzeł), A.Szylar (Orzeł), P.Rebizak (Dynovia)

3 bramki:
K.Nowak (Sokół), G.Bułaś (Astra), P.Lech (Dąbrówki), P.Płoszaj (Grodziszczanka), P.Baran (Jedność), B.Wiśniewski (Stobierna), D.Jucha (Stobierna), R.Klimek (Wisłok)

2 bramki:
B.Bandura (Sokół), M.Bal (Sokół), Ł.Rzeszutek (Astra), M.Bednarz (Bratek), M.Hejnig (Bratek), A.Babka (Dąbrówki), P.Miazga (Grodziszczanka),  A.Bosak (Grodziszczanka), K.Myćka (Grodziszczanka), P.Kędzierski (Grodziszczanka), W.Leja (Jawor), P.Bróż (Jawor), K.Gwizdak (Jawor), G.Woźniak (Jawor), D.Grzebyk (Jedność), M.Lelek (Jedność), M.Krasoń (Orzeł), J.Ząbkiewicz (Resovia II), P.Róg (Resovia II), P.Panek (Start), K.Jagusiak (Stobierna), K.Cyrek (Trzebownisko), A.Szaro (Wisłok)

1 bramka:
Ł.Nizioł (Sokół), P.Darocha (Sokół), K.Kołodziej (Sokół), M.Mierzwa (Astra), K.Kot (Astra), Syrda (Astra), P.Hejnig (Bratek), R.Łoboda (Bratek), P.Świst (Bratek), J.Białek (Bratek), M.Gwizdak (Dąbrówki), T.Patryn (Dąbrówki), D.Sądelski (Dąbrówki), J.Tomczyk (Dąbrówki),  J.Pantoł (Dynovia), J.Winiarz (Dynovia), M.Szczepaski (Dynovia), P.Tarnawski (Dynovia), A.Goleś (Dynovia), B.Domin (Dynovia), A.Duda (Grodziszczanka), M.Madera (Jedność), S.Kłeczek (Jedność), M.Buda (Jedność), M.Worosz (Jedność), M.Mularczyk (Jedność), P.Lib (Jedność), Bełz (Resovia II), Mołdoch (Resovia II), Zuchowski (Resovia II), Sadecki (Resovia II), Skuba (Resovia II), S.Motyl (Stal II), A.Gil (Stal II), B.Daszyk (Stal II), Woźniak (Stal II), P.Kitor (Stal II), Wójcik (Stal II), Antkiewicz (Stal II), Wilk (Stal II), Czyż (Stal II) M.Brusik (Start), T.Zdanowicz (Start), M.Sobuś (Start), M.Leja (Start), Wójtowicz (Start), Brudniak (Start), K.Furdak (Stobierna), Ł.Płonka (Stobierna), A.Drzał (Stobierna), D.Stec (Trzebownisko), M.Tomasik (Trzebownisko), K.Pukała (Trzebownisko), J.Krok (Wisłok), W.Piechowiak (Wisłok), S.Kozak (Wisłok), K.Draga (Wisłok), P.Pałys (Wisłok), Róg (Wisłok), Krok (Wisłok), M.Siciarz (Zabajka), P.Lewicki (Zabajka), P.Kłeczek (Zabajka), Ł.Głuch (Zabajka), T.Sondej (Zabajka), B.Kozicki (Zabajka), W.Górny (Zabajka), Ł.Chruściel (Zabajka)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com

Dodaj odpowiedź