Klasyfikacje po 1 kolejce

Pierwszymi liderami klasyfikacji strzelców w rzeszowskiej Klasie Okręgowej zostali Karol Nowak (Sokół) i Sławomir Majewski z Wisłoka Strzyżów, którzy skompletowali hat tricka w pierwszym meczu swoich zespołów. W klasyfikacji kartkowej także mamy dwóch liderów – po dwie żółte kartki otrzymywali Krzysztof Furdak (Stobierna) i Daniel Gaweł (Strumyk Malawa). Łącznie w siedmiu weekendowych meczach padło aż 28 bramek (średnia 4.0 na mecz), a zawodnicy otrzymali 22 żółte kartki, z czego dwa razy zamieniły się one na czerwoną kartkę.

Klasyfikacja strzelców (Klasa O Rzeszów):

3 gole

1. Karol Nowak (TG Sokół), Radosław Majewski (Wisłok Strzyżów)

2 gole

3. Bartłomiej Bandura (TG Sokół), Mateusz Dec (Głogovia), Michał Bąba (Wisłok Czarna)

1 gol

6. Tomasz Brzychczy (TG Sokół), Bartłomiej Wawrzaszek (Wisłok Czarna), Michał Pasierb (Wisłok Czarna), Mateusz Walkowicz (Wisłok Czarna), Paweł Bróż (Wisłok Czarna), Jakub Bednarz (Głogovia), Andrzej Błotni (Grodziszczanka), Dariusz Szeliga (Astra), Grzegorz Bułaś (Astra), Bartosz Nosek (Bratek), Mirosław Kmiotek (Resovia II), Łukasz Gorczyca (Wisłok Strzyżów), Jakub Krok (Wisłok Strzyżów), Paweł Pałys (Wisłok Strzyżów)


 

Klasyfikacja strzelców (Sokół)
1. Karol Nowak (3 gole), 2. Bartłomiej Bandura (2 gole), 3. Tomasz Brzychczy (1 gol)

Klasyfikacja asyst (Sokół)
1. Bartłomiej Bandura (2 asysty), 2. Michał Uram, Bartosz Mika (1 asysta)

Klasyfikacja kanadyjska (Sokół)
1. Bartłomiej Bandura (4 punkty), 2. Karol Nowak (3 punkty), 3. Tomasz Brzychczy, Michał Uram, Bartosz Mika (1 punkty)

Klasyfikacja – kartki
1. Karol Nowak (1 ż.k.)


 

Klasyfikacja – kartki (czerwone)

1 kartka

1.  –

 

Klasyfikacja – kartki (żółte)

2 kartki

1. Krzysztof Furdak (Stobierna), Daniel Gaweł (Strumyk)

1 kartka

3. Kamil Draga (Wisłok Strzyżów), Paweł Mielniczek (Dynovia), Karol Nowak (TG Sokół), Hubert Kuca (Stobierna), Adrian Tokarz (Strumyk), Piotr Gaca (Strumyk), Tomasz Pukała (Trzebownisko), Bartłomiej Prucnal (Astra), Andrzej Błotni (Grodziszczanka), Kamil Hejnig (Bratek), Kamil Kurowski (Bratek), Szymon Paczocha (Sawa), Piotr Szmuc (Sawa), Grzegorz Woźniak (Sawa), Maciej Micał (Przybyszówka), Łukasz Kucharzyk (Przybyszówka), Kamil Kmiotek (Resovia II), Maksymilian Smoleń (Resovia II), Hubert Serwatka (Błażowianka)

 

Klasyfikacja „fair play” (drużynowa)*
1. Strumyk Malawa (4 pkt.), 2. KS Stobierna, Sawa Sonina (3 pkt.), 4. Bratek Bratkowice, Resovia II, KS Przybyszówka (2 pkt.), 7. TG Sokół, Dynovia, Wisłok Strzyżów, LKS Trzebownisko, Astra, Grodziszczanka, Błażowianka

*1 cz.k. = 2 pkt., 1 ż.k. = 1 pkt.

Na podstawie danych z: laczynaspilka.pl

 

 

About the author

rafal.koziarz@gmail.com

Leave a Reply