Klasyfikacje po 2 kolejce

W klasyfikacji strzelców na czele znajduje się aż czterech zawodników, którzy skompletowali po 3 bramki. Oprócz Karola Nowaka w czołówce znalazł się także Paweł Kędzierski z Grodziszczanki, Sławomir Majewski z Wisłoka Strzyżów i Wojciech Kruczek z Błażowianki. W klasyfikacji kartek przewodzi Daniel Gaweł ze Strumyka Malawa, który zgromadził w dwóch meczach trzy żółte kartki. W klasyfikacji zespołowej (pod względem kartek) lideruje Strumyk, który ma na koncie aż 9 żółtych kartoników.

Klasyfikacja strzelców (liga)

3 gole

1. Karol Nowak (TG Sokół), Paweł Kędzierski (Grodziszczanka), Sławomir Majewski (Wisłok Strzyżów), Wojciech Kruczek (Błażowianka)

2 gole

5. Bartłomiej Bandura (TG Sokół), Michał Bąba (Wisłok Czarna), Mateusz Walkowicz (Wisłok Czarna), Mateusz Dec (Głogovia), Michał Jaśkiewicz (Głogovia), Rafał Łoboda (Bratek), Mirosław Kmiotek (Resovia II), Kamil Pukała (Trzebownisko)

1 gol

13. Michał Bal (TG Sokół), Piotr Codello (TG Sokół), Tomasz Brzychczy (TG Sokół), Bartłomiej Wawrzaszek (Wisłok Czarna), Michał Pasierb (Wisłok Czarna), Paweł Bróż (Wisłok Czarna), Jakub Bednarz (Głogovia), Artur Kadłubkiewicz (Głogovia), Bartosz Bereś (Głogovia), Andrzej Błotni (Grodziszczanka), Dariusz Szeliga (Astra), Konrad Stępień (Astra), Grzegorz Bułaś (Astra), Bartosz Nosek (Bratek), Michał Bednarz (Bratek), Miłosz Kowalski (Resovia II), Dominik Pikiel (Resovia II), Łukasz Gorczyca (Wisłok Strzyżów), Jakub Krok (Wisłok Strzyżów), Paweł Pałys (Wisłok Strzyżów), Dawid Jucha (Stobierna), Patryk Burak (Sawa), Adam Bukała (Przybyszówka), Bartłomiej Dworak (Przybyszówka), Bartosz Kozicki (Strumyk), Tomasz Hadam (Dynovia), Tomasz Ostafiński (Błażowianka)

 

Klasyfikacja strzelców (Sokół)

1. Karol Nowak (3 gole), 2. Bartłomiej Bandura (2 gole), 3. Michał Bal, Piotr Codello, Tomasz Brzychczy (1 gol)

Klasyfikacja asyst (Sokół)

1. Bartłomiej Bandura (2 asysty), 2. Michał Uram, Bartosz Mika, Piotr Codello (1 asysta)

 

Klasyfikacja (kartki)

3 żółte kartki
1. Daniel Gaweł (Strumyk)

2 żółte kartki
2. Krzysztof Furdak (Stobierna), Hubert Kuca (Stobierna), Piotr Gaca (Strumyk), Andrzej Przeszło (Grodziszczanka), Kamil Hejnig (Bratek), Maciej Micał (Przybyszówka), Łukasz Kucharzyk (Przybyszówka), Jakub Urbaniak (Przybyszówka), Tomasz Drewniak (Błażowianka)

1 żółta kartka
11. Karol Nowak (TG Sokół), Patryk Świst (TG Sokół), Marcin Smężeń (TG Sokół), Kamil Draga (Wisłok Strzyżów), Damian Grodzki (Wisłok Strzyżów), Kamil Adamczak (Wisłok Strzyżów), Paweł Mielniczek (Dynovia), Damir Mehmedović (Dynovia), Paweł Rebizak (Dynovia), Marcin Siry (Dynovia), Adrian Tokarz (Strumyk), Hubert Bukała (Strumyk), Sebastian Mendoń (Strumyk), Maciej Gaweł (Strumyk), Tomasz Pukała (Trzebownisko), Paweł Wilczak (Astra), Tomasz Chmiel (Astra), Bartłomiej Prucnal (Astra), Dominik Drożdżal (Grodziszczanka), Andrzej Błotni (Grodziszczanka), Mariusz Kowal (Bratek), Michał Bednarz (Bratek), Marcin Hejnig (Bratek), Damian Graczyk (Sawa), Mateusz Kurzeja (Sawa), Szymon Paczocha (Sawa), Piotr Szmuc (Sawa), Grzegorz Woźniak (Sawa), Kacper Wiśniewski (Przybyszówka), Paweł Młynarczyk (Przybyszówka), Wojciech Grygiel (Resovia II), Michał Daniel (Resovia II), Kamil Kmiotek (Resovia II), Maksymilian Smoleń (Resovia II), Piotr Woźniak (Błażowianka), Hubert Serwatka (Błażowianka), Paweł Bróż (Wisłok Czarna), Łukasz Gaweł (Wisłok Czarna), Paweł Michno (Wisłok Czarna), Bartosz Bereś (Głogovia), Mateusz Dec (Głogovia)

Klasyfikacja “fair-play” (kartki, drużynowa)
1. Strumyk Malawa (9 punktów), 2. KS Przybyszówka (8 punktów), 3. Sawa Sonina (5 punktów), 4. Grodziszczanka, Błażowianka, Dynovia, Stobierna, Resovia II (4 punkty), 9. TG Sokół, Wisłok Strzyżów, Astra, Wisłok Czarna, Wisłok Strzyżów (3 punkty), 14. Głogovia (2 punkty), 15. Trzebownisko (1 punkt), 16. Dąbrówki (0 punktów)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com

Dodaj odpowiedź