Kolejny debiutant w TGS – Radosław Rożek!

W 77. minucie swój ligowy debiut w naszych barwach (w zwycięskim starciu z Błażowianką, 3:1) zanotował Radosław Rożek, który dołączył do TGS z drugiej drużyny Resovii! Nominalną pozycją dla świeżo upieczonego, 18-letniego Sokoła jest bok obrony, a sam Radek może pochwalić się doświadczeniem z gry w Klasie Okręgowej.

Rodem z Rzeszowa, z doświadczeniem w Klasie O

Radek rozpoczął przygodę z piłką w klubie z rzeszowskiej Staroniwy po czym najpierw trafił do juniorskich ekip Resovii. W klubie z Wyspiańskiego spędził dwa sezony, przy czym ostatni zaowocował włączeniem go do kadry drugiego zespołu, rywalizującego w seniorskich rozgrywkach.

Łącznie zagrał on w 21 meczach “Rezerw”, do tego dwukrotnie wpisując się na listę strzelców w meczach z Wisłokiem i Grunwaldem.

Co ciekawe, Radek zagrał w obu meczach Resoviaków przeciwko TGS, a okazja do gry przeciwko byłej drużynie nadejdzie już w 2. kolejce. Już w najbliższą sobotę o 16:00 zagramy przy Wyspiańskiego przeciwko PZU SMS Resovii. Tym razem nie pod wodzą Tomasza Kunickiego, ale Romana Borawskiego.

Radkowi życzymy szybkiej adaptacji w zespole, samych zwycięstw i powodzenia!

Witamy w TGS!

Radosław Rożek

Rocznik: 2003

Pozycja na boisku: bok obrony

Klub macierzysty: Staroniwa/Resovia

Dotychczasowa kariera: Staroniwa Rzeszów, Resovia (juniorzy), Resovia II

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com