Kolejny punkt do kolekcji. Dzisiaj podział punktów

Bezbramkowym remisem zakończyło się dzisiejsze spotkanie Sokoła z drugim zespołem Resovii. Podrażnieni ubiegłotygodniowym walkowerem rywale nie dali sobie wyrwać punktów, chociaż piłka znalazła się w siatce gości. Gol Bartłomieja Bandury uznany jednak nie został i dzisiaj nasi kibice i piłkarze muszą zadowolić się jednym punktem. Dużo czasu na odpoczynek nie ma, ponieważ już w środę zapowiada się jeszcze cięższe wyzwanie – zagramy przeciwko Dynovii w Dynowie. Więcej o meczu wkrótce.

Młoda drużyna przyjechała do Sokołowa bardzo zmotywowana i co warto podkreślić, dobrze rozgrywała piłki, przeprowadzając składne akcje, które zazwyczaj kończyły się strzałem na bramkę. Mimo tego, że duża część zawodników Resovii pochodziła z rocznika 1996, to ich młody zespół był w meczu całkiem groźny. Niewiele brakło, aby bramkę dla Sokoła zdobył Michał Bal czy Krzysztof Słonina (w końcówce spotkania). W okolicy 70 minuty meczu piłka trafiła do siatki gości, ale wychodzący do strzału po podaniu od Łukasza Nizioła Bartłomiej Bandura znalazł się (jak się okazało) na pozycji spalonej.

TG Sokół – Resovia II 0:0

Bramki: brak

Skład: K.Dec, S.Świst, A.Piękoś, M.Gorzenik, T.Brzychczy, P.Codello (30′ B.Bandura), Ł.Nizioł, P.Darocha (89′ K.Słonina), M.Bal, B.Mika (85′ Ł.Dec), K.Nowak

 

W pozostałych spotkaniach 2 kolejki:

KS Dąbrówki – Grodziszczanka 3:0
Jawor Krzemienica – Dynovia Dynów 2:1
Jedność Niechobrz – LKS Trzebownisko 2:0
Wisłok Strzyżów – Astra Medynia Głog. 2:0
Orzeł Wólka Niedźw. – KS Stobierna 1:2
Bratek Bratkowice – KP Zabajka 0:1
Stal II Rzeszów – Start Brzóza Stad. 1:1

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com