Kolejny raz na naszej drodze.. lider

Po raz kolejny nasz zespół trafia w swoim wyjazdowym wiosennym meczu na lidera Klasy O. Tym razem pojedziemy do Rzeszowa, aby zmierzyć się ze Stalą II Rzeszów. Początek spotkania o godzinie 11:00. Będzie to kolejna trudna przeprawa Sokołów, a Stal będzie faworytem, jednak naszych piłkarzy z pewnością stać na niespodziankę! Zbiórka zawodników o godzinie 9:15 (wyjazd o godzinie 9:30).

Nasz rywal na wiosnę jest dość nieobliczalny. Z jednej strony, rezerwy klubu z Hetmańskiej potrafiły wysoko wygrać na wyjeździe z Sawą (3:0), na trudnym terenie w Jaworniku Polskim (3:1) czy u siebie z Astrą (1:0), ale z drugiej strony zdarzały się wpadki jak porażka z LKS Trzebownisko (4:5) czy u siebie z Grodziszczanką (0:3). Oprócz tego Stali II trafiły się dwa remisy – 1:1 z Przybyszówką i Głogovią.

My z kolei tradycyjnie walczymy o utrzymanie korzystnej dla nas 9 lokaty w tabeli. Przykład Grodziszczanki pokazuje, że z drugim zespołem Stali można wygrać. Jest to dość optymistyczny scenariusz, ale mecz w Dynowie pokazał, że nie ma rzeczy niemożliwych.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
6 odpowiedzi
  1. egon

    A jak z tym utrzymaniem w tym sezonie jest u nas az pol ligi chyba nie spadnie nie? A ile moze maksymalnie spasc?

  2. asd

    utrzymanie macie pewne 🙂
    Prezentujecie naprawde dobry poziom, no i gdyby nie tragiczna 1 runda to bylibyscie w gronie faworytow do awansu napewno 🙂
    A spada chyba maksymalnie 7 zespolow, wszystko w zaleznosci od tego kto spanie w 4 ligi 🙂